Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Płowa Irga niezalogowany
23 listopada 2019r. o 15:25
Noc hańby PiS w Sejmie. Cios dla Polski!
towarzysze pawłowicz i piotrowicz wybrani do Trybunału Konstytucyjnego
- to ostateczny upadek tej instytucji

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
23 listopada 2019r. o 16:30
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/antypolski-rzad-morawieckiego-oglupieni-polacy-nie-protestuja-2019-11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Papryka niezalogowany
23 listopada 2019r. o 17:35
Po pierwsze nie jestem Pisowskim ściewrwojadem. Po drugi, to co zrobiła PO i PSL, żeby te cwaniaczki w Lubinie na giełdzie nie płacili podatków? Nic nie zrobili zwolenniku PO. Od Nowego Roku, na Allegro będzie mógł sprzedawać tylko ten, który ma zaresestrowana firmę. Srasz na PiS, a co Po i PSL zrobiło przez 8 lat. Nic, kompletnie nic. To był raj dla cwaniaków. mam znajomego, który handluje na kilku targowiskach, od 2 lat powiedział żart sie skonczyły i ma kase fiskalną. Za PO i PSL. wczesniej był na ryczałcie i śmiał mi sie w oczy. Pytał mnie ile jestes w stanie odłozyć w roku do skarpety, bo ja powiedział w granicach 80 tys,. zł. Plujesz na PiS, nikt tak szybko nie uzdrowi tego kraju, lekarze i adwokaci dają ci paragon fiskalny. Mało który daje, bo szkoda zapłacić podatku. Wiecej nie mam zamiaru z toba prowadzić dyskusji, bo jesteś zaslepiony jadem nienawiści tylko nie do tej co trzeba opcji politycznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Papryka niezalogowany
23 listopada 2019r. o 17:35
Po pierwsze nie jestem Pisowskim ściewrwojadem. Po drugi, to co zrobiła PO i PSL, żeby te cwaniaczki w Lubinie na giełdzie nie płacili podatków? Nic nie zrobili zwolenniku PO. Od Nowego Roku, na Allegro będzie mógł sprzedawać tylko ten, który ma zaresestrowana firmę. Srasz na PiS, a co Po i PSL zrobiło przez 8 lat. Nic, kompletnie nic. To był raj dla cwaniaków. mam znajomego, który handluje na kilku targowiskach, od 2 lat powiedział żart sie skonczyły i ma kase fiskalną. Za PO i PSL. wczesniej był na ryczałcie i śmiał mi sie w oczy. Pytał mnie ile jestes w stanie odłozyć w roku do skarpety, bo ja powiedział w granicach 80 tys,. zł. Plujesz na PiS, nikt tak szybko nie uzdrowi tego kraju, lekarze i adwokaci dają ci paragon fiskalny. Mało który daje, bo szkoda zapłacić podatku. Wiecej nie mam zamiaru z toba prowadzić dyskusji, bo jesteś zaslepiony jadem nienawiści tylko nie do tej co trzeba opcji politycznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Mina niezalogowany
23 listopada 2019r. o 18:02
~~Ciemnogranatowa Gunera napisał(a): Godność należy się ludziom, to się zgadza, ale chory człowieku tą godność zabierali im z PO i PSL, podatki płacisz nie na PiS tylko na państwo. To jeszcze raz pokazuje, że jesteś zaślepionym i chorym człowiekiem w swojej nienawiści do PiS. To oni dali ludziom te trzynastki, + 500 zł, a nie PO i PSL. na to pinięndzy nima i ni będzie , słowa Wincentego Rostowskiego, ja nie wyczaruje tych pieniędzy, słowa Tuska. Zapomniałeś już kto rządził przez 8 lat i bagno zrobił. Wiesz dlaczego wrzeszczysz, bo musisz płacić podatki, wreszcie zmusili cię, gdybyś dalej nie płacił Vat i brał 13 i + 500 zł to byś mówił, że jest dobrze. takich jak Ty jest w tym kraju tysiące. Jak Kali kraś to dobrze, ale jak Kali musi dać to jest źle. jak większość kręciła dobrze lody i prawie nic nie płaciła do skarbówki to było dobrze, teraz zabrali się za was to wrzask. ja płacę , inni płacą to ci co się bogacą to też niech uczciwie płacą, a nie tylko szybko i nieuczciwie się bogacą.

Śmieciugu czy mógł byś podać ile milionów Ukraińców pracuje w Polsce na czarno za zgodą Pisowskiej sekty .??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Mina niezalogowany
23 listopada 2019r. o 18:36
~~Smolista Papryka napisał(a): Po pierwsze nie jestem Pisowskim ściewrwojadem. Po drugi, to co zrobiła PO i PSL, żeby te cwaniaczki w Lubinie na giełdzie nie płacili podatków? Nic nie zrobili zwolenniku PO. Od Nowego Roku, na Allegro będzie mógł sprzedawać tylko ten, który ma zaresestrowana firmę. Srasz na PiS, a co Po i PSL zrobiło przez 8 lat. Nic, kompletnie nic. To był raj dla cwaniaków. mam znajomego, który handluje na kilku targowiskach, od 2 lat powiedział żart sie skonczyły i ma kase fiskalną. Za PO i PSL. wczesniej był na ryczałcie i śmiał mi sie w oczy. Pytał mnie ile jestes w stanie odłozyć w roku do skarpety, bo ja powiedział w granicach 80 tys,. zł. Plujesz na PiS, nikt tak szybko nie uzdrowi tego kraju, lekarze i adwokaci dają ci paragon fiskalny. Mało który daje, bo szkoda zapłacić podatku. Wiecej nie mam zamiaru z toba prowadzić dyskusji, bo jesteś zaslepiony jadem nienawiści tylko nie do tej co trzeba opcji politycznej.

Łącznie twoja sekta rządzi 7 lat a ciągle zganiacie na PO i PSL .Nie pierdziel ,że na targach od 2 lat obowiązuje kasa fiskalna dalej handlują bez kas i nawet nie prowadzą działalności .a ci co mają działalność to są na ryczałtach .Owszem ci co teraz zakładają działalność to muszą mieć kasę /
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Moszenki niezalogowany
23 listopada 2019r. o 18:38
~~Smolista Papryka napisał(a): Po pierwsze nie jestem Pisowskim ściewrwojadem. .


Choćbyś naPISał to po raz 3 to jesteś , na dodatek prymitywnym prymitywem .
Kulawy rządzi 5 rok a ty qrwa dalej , wina TUSKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Wrzos niezalogowany
23 listopada 2019r. o 18:53
8 lat rządów PO. Co zapamiętamy?
Podwyższenie wieku emerytalnego, posłanie do szkół sześciolatków, demontaż systemu Otwartych Funduszy Emerytalnych i zniesienie obowiązkowej służby wojskowej - to zapewne będzie najbardziej pamiętane z ośmiu lat rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza