Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Czerwonobrunatna Leszczyna niezalogowany
22 listopada 2019r. o 22:06
Wiekszość podnieca się na tym forum co z poparciem dla PiS. PiS rządził, rządzi i dalej będzie rządził, bo tam chce wiekszość narodu. Wyzwiska stosowane na tym forum świadczą tylko o intelekcie danej osoby. Co niektórzy biorą na swoje dzieci + 500 zł, inni wzięli tzw. 13 dla emerytów, ale dalej plują. Wychodzą z założenia jak dają to wzieliśmy. Skoro plujecie to gdzie godność. Odmów tych świadczeń, powiedz ja jestem za innym ugrupowaniem politycznym i nie chcę tych pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
22 listopada 2019r. o 22:48
pis anulowało Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Mina niezalogowany
22 listopada 2019r. o 23:10
~~Czerwonobrunatna Leszczyna napisał(a): Wiekszość podnieca się na tym forum co z poparciem dla PiS. PiS rządził, rządzi i dalej będzie rządził, bo tam chce wiekszość narodu. Wyzwiska stosowane na tym forum świadczą tylko o intelekcie danej osoby. Co niektórzy biorą na swoje dzieci + 500 zł, inni wzięli tzw. 13 dla emerytów, ale dalej plują. Wychodzą z założenia jak dają to wzieliśmy. Skoro plujecie to gdzie godność. Odmów tych świadczeń, powiedz ja jestem za innym ugrupowaniem politycznym i nie chcę tych pieniędzy.

A ja rzygam na tych szmatławców i nie biorę 500+ ani trzynastki ,i proszę Boga ,żeby jak najszybciej przyszedł kryzys .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jasnota niezalogowany
23 listopada 2019r. o 8:03
~~Czerwonobrunatna Leszczyna napisał(a): Wiekszość podnieca się na tym forum co z poparciem dla PiS. PiS rządził, rządzi i dalej będzie rządził, bo tam chce wiekszość narodu. Wyzwiska stosowane na tym forum świadczą tylko o intelekcie danej osoby. Co niektórzy biorą na swoje dzieci + 500 zł, inni wzięli tzw. 13 dla emerytów, ale dalej plują. Wychodzą z założenia jak dają to wzieliśmy. Skoro plujecie to gdzie godność. Odmów tych świadczeń, powiedz ja jestem za innym ugrupowaniem politycznym i nie chcę tych pieniędzy.


pis rządził już kiedyś i jak to się skończyło wielu wie ,dzisiaj rządzi i tez wielu widzi jak ''rządzi'' ale czy będzie dalej rządził to stoi pod znakiem zapytania
gdyby zwolennicy pisu sami nie opluwali tych co są do nich w opozycji zapewne niewielu by tak po nich ''jechało'' więc o co pretensje
to że ludzie biorą te ''500'' to normalna sprawa nawet jak nie popieraja pisu
czy to że ja ich nie cierpię zwalnia mnie od odprowadzania podatków na ich budżet z którego oni są opłacani?
a co do emerytur
ci ludzie pracowali po 30-40 lat więc należy im się to jak''psu micha''
swoje ''trzynastki'' i ''czternastki'' mają od lat górnicy ...zabierz im ;)
pytasz o ''godność '' ?

"Pani marszałek, trzeba anulować, bo my przegramy"

potraktuj to jako odpowiedź ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Gunera niezalogowany
23 listopada 2019r. o 10:25
Godność należy się ludziom, to się zgadza, ale chory człowieku tą godność zabierali im z PO i PSL, podatki płacisz nie na PiS tylko na państwo. To jeszcze raz pokazuje, że jesteś zaślepionym i chorym człowiekiem w swojej nienawiści do PiS. To oni dali ludziom te trzynastki, + 500 zł, a nie PO i PSL. na to pinięndzy nima i ni będzie , słowa Wincentego Rostowskiego, ja nie wyczaruje tych pieniędzy, słowa Tuska. Zapomniałeś już kto rządził przez 8 lat i bagno zrobił. Wiesz dlaczego wrzeszczysz, bo musisz płacić podatki, wreszcie zmusili cię, gdybyś dalej nie płacił Vat i brał 13 i + 500 zł to byś mówił, że jest dobrze. takich jak Ty jest w tym kraju tysiące. Jak Kali kraś to dobrze, ale jak Kali musi dać to jest źle. jak większość kręciła dobrze lody i prawie nic nie płaciła do skarbówki to było dobrze, teraz zabrali się za was to wrzask. ja płacę , inni płacą to ci co się bogacą to też niech uczciwie płacą, a nie tylko szybko i nieuczciwie się bogacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
23 listopada 2019r. o 10:56
pis anulował Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Styrakowiec niezalogowany
23 listopada 2019r. o 11:09
~~Ciemnogranatowa Gunera napisał(a): Godność należy się ludziom, to się zgadza, ale chory człowieku tą godność zabierali im z PO i PSL, podatki płacisz nie na PiS tylko na państwo. To jeszcze raz pokazuje, że jesteś zaślepionym i chorym człowiekiem w swojej nienawiści do PiS. To oni dali ludziom te trzynastki, + 500 zł, a nie PO i PSL. Zapomniałeś już kto rządził przez 8 lat i bagno zrobił. .


Polska w ruinie ,czyż nie tak ?
PIS rozdaje swoje pieniądze ,czyż nie tak ?
Krzywousty bankier był doradca Tuska ,czyż nie tak ?

,, Zdaniem Korwin-Mikkego większość wyborców Prawa i Sprawiedliwości to ludzie, którzy posiadają inteligencją poniżej średniej albo po prostu są przekupieni.

"Połowa ludzi ma z definicji inteligencję poniżej średniej, a z nich połowa głosuje – a więc 25 proc. nie jest w stanie zrozumieć, że jeśli rząd daje im 500 zł, to musi im zabrać 700 zł – i to jest większość wyborców PiSu. Reszta, 16 proc., to po prostu ludzie prymitywni ,przekupieni oraz ci, którzy są przy korycie. PiS nieźle rozbuchało biurokrację" – ocenił polityk w rozmowie z "Rzeczpospolitą".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Mina niezalogowany
23 listopada 2019r. o 15:09
~~Ciemnogranatowa Gunera napisał(a): Godność należy się ludziom, to się zgadza, ale chory człowieku tą godność zabierali im z PO i PSL, podatki płacisz nie na PiS tylko na państwo. To jeszcze raz pokazuje, że jesteś zaślepionym i chorym człowiekiem w swojej nienawiści do PiS. To oni dali ludziom te trzynastki, + 500 zł, a nie PO i PSL. na to pinięndzy nima i ni będzie , słowa Wincentego Rostowskiego, ja nie wyczaruje tych pieniędzy, słowa Tuska. Zapomniałeś już kto rządził przez 8 lat i bagno zrobił. Wiesz dlaczego wrzeszczysz, bo musisz płacić podatki, wreszcie zmusili cię, gdybyś dalej nie płacił Vat i brał 13 i + 500 zł to byś mówił, że jest dobrze. takich jak Ty jest w tym kraju tysiące. Jak Kali kraś to dobrze, ale jak Kali musi dać to jest źle. jak większość kręciła dobrze lody i prawie nic nie płaciła do skarbówki to było dobrze, teraz zabrali się za was to wrzask. ja płacę , inni płacą to ci co się bogacą to też niech uczciwie płacą, a nie tylko szybko i nieuczciwie się bogacą.

Słuchaj pisowski ścierwojadzie ja płacę VAT i podatki natomiast wystarczy pojechać na Giełdę do Lubina i zobacz ilu cwaniaczków handluje tam częściami samochodowymi w ogóle nie mając zarejestrowanych firm i ty uważasz ,że PIS uczciwie ściąga podatki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.