Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

13926
qwax_
29 maja 2020r. o 23:13
skorn napisał(a):
qwax_ napisał(a): I co z tym Winnickim? Aha, Młodzież Wszechpolska, czyli faszysta? ;)

Dla jasności - Bosak też był w MW. I to jako prezes! : )


Nie ma w obecnym sejmie ugrupowania, które byłoby dalej od faszyzmu niż Konfederacja.

Więc? Skąd ta niechęć do Brauna i Winnieckiego, a co za tym idzie do całej Konfederacji?
Dla ułatwienia wypowiedzi Brauna - dla mnie bardzo dobre, ale ja maluczki mogę się nie znać ;) Możesz dla "równowagi" podać coś, za co Ci podpadł? Może być też Winnicki ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 maja 2020r. o 23:17
Chyba mnie z kimś pomyliłeś.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
29 maja 2020r. o 23:29
skorn napisał(a): Chyba mnie z kimś pomyliłeś.

Pomyłka. Chyba jedynie późną porą można tłumaczyć, że wziąłem tę odpowiedź jako Horusa :)
Przecież on ma "wyrobione" od lat poglądy ;) I nie będą mu tu faszyści z Konfederacji zmieniać raz obranego kierunku ;)

Horus napisał(a): czy to nie ty pisałeś że Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem mającym zapisy w programie cos o ustawie antyfaszystowskiej?

Nie, nigdy czegoś takiego nie pisałem.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 maja 2020r. o 23:32
Dodam jeszcze, prostując brednie wiadomo kogo, że Braun i Korwin to nie jest zaplecze Bosaka tylko koalicjanci. Bez koalicji, ani narodowcy ani liberałowie nie znaleźliby się w sejmie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Żywotnik niezalogowany
30 maja 2020r. o 6:59
~~Siwy Słoneczniczek napisał(a):
~~Zazieleniała Sośnica napisał(a):
~~Siwy Słoneczniczek napisał(a):
~~Zazieleniała Sośnica napisał(a):
~~Orzechowa Jasnota napisał(a): Horus- Widzisz swoją hipokryzją?
Napisz kogo popierasz.
Czy brak Ci odwagi?
Ja Ci napiszę popierasz Hołownię.
Mylisz się. Horus vel Falco jasno napisał, że popiera POtrzaskanego,ale nie dodał, że w 1 turze. Bo w drugiej o ile do takiej dojdzie to będzie szedł razem z tymi co za Bosakiem, tanajło,czy jakoś tam, Kamyszem i resztą tej całej zbieraniny, która powie że przekazuje swoje poparcie na rafałka.

Śmieciu ile ci ta pisowska sekta płaci za hejtowanie Prezydenta Trzaskowskiego ,,potrzaskany'' to ty jesteś jak świńskie uszy po korycie .
Tego błazna nie trzeba hejtować. On to sam robi. Wymień jego zasługi. Nie dawno wróciłem z Warszawy. Stare miasto to obraz nędzy i rozpaczy. W niektórych kamieniczkach zamiast szyb to kartony dziury zasłaniają. Odnosi się wrażenie, że to miejsce i noclegownia dla meliniarzy. Co by nie mówić o naszym Romanku to rynek w Bolcu jest jak cukiereczek w porównaniu do tego co zobaczyłem w stolicy.

Nie porównuj pipidówki Bolesławca do Stolicy Polski ,Warszawa jest przepiękna i tysiące nowych wieżowców ,,ty chyba byłeś w Starym Żaganiu .
Ty chyba poza Rondo Daszyńskiego to w Warszawie nosa dalej nie wysunąłeś. Ja napisałem o Starym Mieście, zaniedbanym,brudnym i stwarzającym wrażenie opustoszałego. W kamieniczkach na dole oczywiście same knajpki i OK. Ale jak popatrzysz w górę to zobaczysz wahające się okiennice z niekiedy wybitą szybą i odpadającym kitem, brudne elewacje z zaciekami . A z tymi tysiącami wieżowców to też nie przesadzaj. To nie Dubaj a i żadna w tym zasługa POtrzaskanego. Powiedz lepiej jak tam z tymi jego liniami metra? Jak z wywozem szamb bo jeszcze nie wszędzie kanalizacja dotarła. Ale może i jest w tym trochę racji. Jeżeli Cimoszewicz zdobywa tam 200tys. podpisów to widać czyi potomkowie tam mieszkają i na co zasługują . Kroj ich Rafałek, ale na Prezydenta Polski to się nie pchaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 maja 2020r. o 7:21
qwax_ napisał(a):
skorn napisał(a):
qwax_ napisał(a): I
Więc? Skąd ta niechęć do Brauna i Winnieckiego, a co za tym idzie do całej Konfederacji?


skąd może się brać niechęć do Brauna?

a chociażby z tego że marzą mu się czasy kiedy zaczną świstać kule i będzie się rozstrzeliwać niepoprawnych jego zdaniem ludzi...

dziwne jest to bo jest przecież niewątpliwie wykształconym człowiekiem ...

w przeciwieństwie do Bosaka ...;)
bo są to ogólnie dostępne informacje...
i tu przypomina mi się jak to przed laty zarzucano Kwaśniewskiemu brak wykształcenia ...;)
owszem - mieliśmy już prezydenta elektryka więc możemy mieć kolejnego podobnego ...

niechęć do Winnickiego ni jest jedynie moją niechęcią bo on sam jak i jego ugrupowanie było monitorowane i chyba było coś na rzeczy skoro myślano o delegalizacji...;)

nie czuję niechęci do Konfederacji...nie całej ...;)

a pisanie dzisiaj że korwiny i brauny nie są ''zapleczem politycznym '' Bosaka jest krótko mówiąc głupie ...


są koalicjantami a tym samym ''zapleczem''
to tak jakby napisać że gowinowcy czy ziobrowcy nie były zapleczem pisdzielców...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
30 maja 2020r. o 7:41
W całej dyskusji o faszyzmie problemem jest to, że większość ludzi nie rozumie pojęcia faszyzm. A to niedobrze, bo faszyzm coraz mocniejszy. Lewicowy faszyzm. www.budujmyarke.pl/faszyzm-czy-nadchodzi/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Przylaszczka niezalogowany
30 maja 2020r. o 7:59
wg najnowszej wizji pis sprzeda Polskę a Polska nigdy już nie odzyska suwerenności

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.