Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Orzechowa Jasnota niezalogowany
29 maja 2020r. o 21:10
Bosak to nie czarne koszule Muossoliniego. to Polska i miłosierdzie.
Ni musisz się obawiać, będąc obywatelem Polski.
Polak to Polak, chyba, że protiv mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
29 maja 2020r. o 21:15
Mnie osobiście to ten Bosak i jego wypowiedzi się nawet podobają. Tylko otoczenie ma kijowe. Ale może za parę lat? Kto wie. Rokuje dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Słoneczniczek niezalogowany
29 maja 2020r. o 21:20
~~Zazieleniała Sośnica napisał(a):
~~Orzechowa Jasnota napisał(a): Horus- Widzisz swoją hipokryzją?
Napisz kogo popierasz.
Czy brak Ci odwagi?
Ja Ci napiszę popierasz Hołownię.
Mylisz się. Horus vel Falco jasno napisał, że popiera POtrzaskanego,ale nie dodał, że w 1 turze. Bo w drugiej o ile do takiej dojdzie to będzie szedł razem z tymi co za Bosakiem, tanajło,czy jakoś tam, Kamyszem i resztą tej całej zbieraniny, która powie że przekazuje swoje poparcie na rafałka.

Śmieciu ile ci ta pisowska sekta płaci za hejtowanie Prezydenta Trzaskowskiego ,,potrzaskany'' to ty jesteś jak świńskie uszy po korycie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
29 maja 2020r. o 21:25
Horus napisał(a): Bosak może byłby dobry gdyby jego ''zapleczem'' nie był korwin czy braun...
gdyby w otoczeniu Bosaka byli TYLKO tacy jak Dziambor nawet przychylnie bym na nich patrzył ...

to Konfederacja wprowadziła do sejmu niejakiego winnickiego...

A mógłbyś napisać w czym "cię boli" Braun?
I co z tym Winnickim? Aha, Młodzież Wszechpolska, czyli faszysta? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
29 maja 2020r. o 21:31
~~Siwy Słoneczniczek napisał(a):
~~Zazieleniała Sośnica napisał(a):
~~Orzechowa Jasnota napisał(a): Horus- Widzisz swoją hipokryzją?
Napisz kogo popierasz.
Czy brak Ci odwagi?
Ja Ci napiszę popierasz Hołownię.
Mylisz się. Horus vel Falco jasno napisał, że popiera POtrzaskanego,ale nie dodał, że w 1 turze. Bo w drugiej o ile do takiej dojdzie to będzie szedł razem z tymi co za Bosakiem, tanajło,czy jakoś tam, Kamyszem i resztą tej całej zbieraniny, która powie że przekazuje swoje poparcie na rafałka.

Śmieciu ile ci ta pisowska sekta płaci za hejtowanie Prezydenta Trzaskowskiego ,,potrzaskany'' to ty jesteś jak świńskie uszy po korycie .
Tego błazna nie trzeba hejtować. On to sam robi. Wymień jego zasługi. Nie dawno wróciłem z Warszawy. Stare miasto to obraz nędzy i rozpaczy. W niektórych kamieniczkach zamiast szyb to kartony dziury zasłaniają. Odnosi się wrażenie, że to miejsce i noclegownia dla meliniarzy. Co by nie mówić o naszym Romanku to rynek w Bolcu jest jak cukiereczek w porównaniu do tego co zobaczyłem w stolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Słoneczniczek niezalogowany
29 maja 2020r. o 21:32
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): Bosak może byłby dobry gdyby jego ''zapleczem'' nie był korwin czy braun...
gdyby w otoczeniu Bosaka byli TYLKO tacy jak Dziambor nawet przychylnie bym na nich patrzył ...

to Konfederacja wprowadziła do sejmu niejakiego winnickiego...

A mógłbyś napisać w czym "cię boli" Braun?
I co z tym Winnickim? Aha, Młodzież Wszechpolska, czyli faszysta? ;)

Mi podobają się wypowiedzi Posła Dziambora gościu mówi z sensem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 maja 2020r. o 21:39
sam nie lubisz odpowiadać na pytania więc sam też ich nie zadawaj ...;)

słyszeliście o firmie Argenta?to poznańska firma która miała kupować testy w Turcji po 34 zł a odsprzedawać je karbowi Państwa po 124 zł ...
reszta już cos mi przypomina...;)

''...założycielem firmy jest Tomasz Zdziebkowski, który ma być powiązany ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości i udzielać się w Akademickim Klubie Obywatelskim im. Lecha Kaczyńskiego. Obecnie Zdziebkowski nie jest właścicielem firmy po tym, jak w przeszłości pozbył się udziałów na rzecz swojej żony i szwagierki. W rozmowie z Onetem zaprzeczał jednak, by fakt jego zaangażowania w AKO miał jakikolwiek wpływ na zlecenia, które otrzymała Argenta.''

i znowu w tle żona ,szwagierka ...
i znowu pozbycie się udziałów na ich rzecz...

ico im prawo może zrobić?
aha...może im ''skoczyć ''




Dopisane 29.05.2020r. o godz. 21:39:

zaczyna się jeden z moich ukochanych filmów ...
oglądam go chyba ze dwudziesty raz ...
na Polsacie ...więc piszcie sobie spokojnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Jasnota niezalogowany
29 maja 2020r. o 21:41
~~Siwy Słoneczniczek napisał(a):
~~Zazieleniała Sośnica napisał(a):
~~Orzechowa Jasnota napisał(a): Horus- Widzisz swoją hipokryzją?
Napisz kogo popierasz.
Czy brak Ci odwagi?
Ja Ci napiszę popierasz Hołownię.
Mylisz się. Horus vel Falco jasno napisał, że popiera POtrzaskanego,ale nie dodał, że w 1 turze. Bo w drugiej o ile do takiej dojdzie to będzie szedł razem z tymi co za Bosakiem, tanajło,czy jakoś tam, Kamyszem i resztą tej całej zbieraniny, która powie że przekazuje swoje poparcie na rafałka.

Śmieciu ile ci ta pisowska sekta płaci za hejtowanie Prezydenta Trzaskowskiego ,,potrzaskany'' to ty jesteś jak świńskie uszy po korycie .
"
"Śmieciu" To typowo banderowskie. Czyżbyś był Ukraińcem mieszkającym w Polsce ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza