Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

13926
qwax_
29 maja 2020r. o 19:25
Horus napisał(a):
boicie się że rozliczy was za łamanie zapisów Konstytucji ...
.

Jeśli wygra, to NIKOGO nie rozliczy. Od wielu już lat obowiązuje w końcu cicha zasada: "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych". Myślałem że masz tego świadomość ;)
Dlatego oni się boją ("banda czworga") tylko Konfederacji i Krzysztofa Bosaka :)
[img=1590773057_0rbzkte.png]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
29 maja 2020r. o 19:30
~~Orzechowa Jasnota napisał(a): Duda przegra i Trzaskowski przegra.

Nowym Prezydentem Polski będzie Krzysztof Bosak.


Ja jestem za Rafałem Trzaskowskim ale jeśli wygrał by Bosak też bym był zadowolony ,Każdy tylko nie Duda ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Jasnota niezalogowany
29 maja 2020r. o 19:36
Duda i Trzaskowski to jedno.

Polska musie mieć Polaka na stołku prezydenta.
Prezydent musi być reprezentantem narodu, a nie zagranicznym niewolnikiem i sługusem.
Podnieśmy głowę i wstańmy z kolan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Przylaszczka niezalogowany
29 maja 2020r. o 19:40
Nowa Państwowa Komisja Wyborcza to mafia pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 maja 2020r. o 19:58
Bosak może byłby dobry gdyby jego ''zapleczem'' nie był korwin czy braun...
gdyby w otoczeniu Bosaka byli TYLKO tacy jak Dziambor nawet przychylnie bym na nich patrzył ...
ale że nie widzę zasadniczych zmian nie widzę w Konfederacji jakiegoś ''czarnego konia'' ;)

nadal pomimo zadanego pytania nic nie wiem o tym punkcie programowym mówiącym cokolwiek o ''programie antyfaszystowskim''

to Konfederacja wprowadziła do sejmu niejakiego winnickiego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Hebe niezalogowany
29 maja 2020r. o 20:01
bo nikogo nie obchodzą twoje pytania sr.alco mam nadzieje że skorn zadzwoni na policję że oszołom go nachodzi dowody ma na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Jasnota niezalogowany
29 maja 2020r. o 20:13
Horus napisał(a): Bosak może byłby dobry gdyby jego ''zapleczem'' nie był korwin czy braun...
gdyby w otoczeniu Bosaka byli TYLKO tacy jak Dziambor nawet przychylnie bym na nich patrzył ...
ale że nie widzę zasadniczych zmian nie widzę w Konfederacji jakiegoś ''czarnego konia'' ;)

nadal pomimo zadanego pytania nic nie wiem o tym punkcie programowym mówiącym cokolwiek o ''programie antyfaszystowskim''

to Konfederacja wprowadziła do sejmu niejakiego winnickiego...

Horus Bóg słońca jak dobrze kojarzę, a taki ciemny . Słyszę, lub czytam "ale" to wiem z kim mam do czynienia. "Ugryzę, ale nich wszyscy myślą, że nadmieniam uwagę, bo i tak muszę skrytykować" Żałosne.
Lepiej napisz za kim jesteś, kogo proponujesz i już będę wszystko wiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 maja 2020r. o 20:32
~~Biskupi Hebe napisał(a): bo nikogo nie obchodzą twoje pytania sr.alco mam nadzieje że skorn zadzwoni na policję że oszołom go nachodzi dowody ma na forum


hahahaha...
na co to te niby ''dowody''?

opisz je ...''prawniku'' z ''bożej łaski'' :]


Dopisane 29.05.2020r. o godz. 20:32:

~~Orzechowa Jasnota napisał(a):
Horus napisał(a):

Horus Bóg słońca jak dobrze kojarzę, a taki ciemny . Słyszę, lub czytam "ale" to wiem z kim mam do czynienia. "Ugryzę, ale nich wszyscy myślą, że nadmieniam uwagę, bo i tak muszę skrytykować" Żałosne.
Lepiej napisz za kim jesteś, kogo proponujesz i już będę wszystko wiedział.


jasnota...
źle ''kojarzysz'' dlatego raczej nie pisz o innych że właśnie ci są ''ciemni'' ;)


ależ oczywiście będziesz ''wszystko wiedział '' jeśli tylko napiszę że jest tym ktokolwiek jeśli nie jest to oczywiście Bosak ...

poprę Trzaskowskiego -będę ''komuchem''
poprę Biedronia - będę ''pedałem''

czyż nie to chcesz napisać? :]

jasnota...jak dla mnie możesz popierać kogo chcesz i za co chcesz...
tylko dlaczego jak ktoś widzi swoje poparcie dla innego kandydata ty nagle widzisz w nim osobistego wroga?

przecież tym wpisujesz się jednocześnie w tok ''myślenia '' obozu obecnych ''elyt'' ;)

czy ty głosując na Bosaka jako jedynego kandydata którego wychwalacie jako ''walczącego o polskość'' chcesz powiedzieć ze obecny ''prezydent'' nie jest polski?
nie jest patriotą ?
tylko twój kandydat uchroni Polskę od katastrofy a obecny sprowadzi na nią zagładę?

jakie jest twoje zdanie na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza