Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

13926
qwax_
9 sierpnia 2020r. o 15:03
Horus napisał(a): qwax....
a masz ''świadomość'' że mnie to nic nie obchodzi jak kto żyje w swoim PRYWATNYM życiu?
co mam do tego co ktoś ''nosi w spodnich'' czy pod spódnicą?

powiedz mi czy klecha z Ruszowa powinien być teraz na wolności?
co ci podpowiada twoja ''świadomość''? ;)


Klecha z Ruszowa? Powinien siedzieć.
Ale o tym księdzu jest inny wątek,
Ja napisałem o tej biednej "aktywistce" z LGBT ;) A ONO nie żyje swoim prywatnym życiem, tylko robi jakieś "zadymy" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Tojeść niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 15:28
Horus zapewne to przeczytałeś , problem twój polega na tym że zaślepiony nienawiścią nie jesteś w stanie nic zrozumieć .

Oświadczenie ws. ks. Piotra M. z Ruszowa

W związku z warunkowym uchyleniem tymczasowego aresztu ks. Piotra M. wydanym przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze, Diecezja Legnicka oświadcza, że po wpłaceniu poręczenia majątkowego przez rodzinę ks. Piotra M., wymaganego przez sąd do opuszczenia aresztu, zgodnie z przepisami kościelnymi, do czasu prawomocnego wyroku sądu, duchowny będzie przebywał w odpowiednim miejscu wyznaczonym przez Biskupa Legnickiego

Jednocześnie diecezja prosi o poszanowanie prawa, zgodnie z którym także osobie duchownej przysługuje możliwość złożenia apelacji, gdyż wyrok nie jest prawomocny.

Ponadto informujemy, że niezwłocznie po zatrzymaniu został wydany dekret biskupa, na mocy którego ks. Piotr M. nie może przebywać w parafii w Ruszowie, nie może pełnić publicznych funkcji duszpasterskich i liturgicznych oraz ma zakaz kontaktów z dziećmi i młodzieżą.

ks. Waldemar Wesołowski
rzecznik prasowy diecezji legnickiej

Kto tu kogo broni ? bolesławiecka szczujnio .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Tojeść niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 16:22
Horus napisał(a): hahaha...
wydano oświadczenie''...
a to dobre...

gdybym nie oglądał filmu Sekielskich to nawet bym mógł wierzyć w te klesze ''oświadczenia''
zresztą nie pierwsze i na bank nie ostatnie...hahaha

pamietacie z filmu tego starego klechę jak oczekiwał przebaczenia od dawnej ofiary?
jak ją prosił o podanie ręki?

a teraz mi tu pierd......cie że temu ostatniemu ''ułaskawionemu'' i córka i partnerka wybaczyła?

ja pierdzielę...niech wniosa jeszcze o odszkodowanie dla niego ...

czego jeszcze trzeba byście zaczęli się brzydzić takimi ludźmi?
tym co robią z dzieciakami?

czego wam jeszcze trzeba byście zrozumieli te prawdziwie ludzkie tragedie?

wiem ...
wam jest potrzebny wstrząs jakiego doznacie kiedy jakiś obleśny tłuścioch zadrze sutannę i zgwałci wam wasze dziecko...


;)



Szczujnio bolesławiecka czy to czytałeś i jesteś w stanie zrozumieć , zapewni nie , tobie odpowiada propaganda nienawiści , kierujesz się emocjami a to nie pozwala korzystać z rozumu .

Mec. Krzysztof Wąsowski w miniony poniedziałek przekazał Polskiej Agencji Prasowej oświadczenie obu kobiet, które - jak ocenił - "jest świadectwem osobistego dramatu i ogromnej krzywdy, jakiej te kobiety doznały w wyniku bezprecedensowego i wyjątkowo brutalnego ataku ze strony wydawanego przez wydawnictwo Ringier Axel Springer dziennika 'Fakt'". "Jesteśmy zwykłą rodziną, która mimo okropnego dramatu, jaki był w przeszłości naszym udziałem, próbuje poukładać swoje życie i stanąć na nogi. Wiele lat temu nasz tata i partner dopuścił się strasznego przestępstwa. Do naszej tragedii doprowadziła jego choroba alkoholowa. Zanim w nią wpadł, był dla nas normalnym człowiekiem. Niestety jego alkoholizm doprowadził do dramatu. To my same poinformowałyśmy organy ścigania o tym, co się stało, a nasze zeznania doprowadziły do wydania sprawiedliwego wyroku, który w całości odbył" - napisano w oświadczeniu partnerki i córki mężczyzny, który został ułaskawiony przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Jeżeli komukolwiek jest potrzebny wstrząs ty jesteś na pierwszym miejscu , nie widzę tu nikogo na forum aby popierał pedofilię , ty nie jesteś w stanie nic napisać w powyższym temacie , jesteś strasznie monotematyczny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2020r. o 17:41
[c=~~BrÄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Szachownica niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 22:11
Horus napisał(a):
~~Br�[/c napisał(a):

Tyle się tutaj trol śmierdzący naprodukował, a większość mu pousuwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
10 sierpnia 2020r. o 11:08
Panie Prezydencie, błagam.., proszę godziwie wynagradzać policjantów i spuścić psy ze smyczy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 13:02
ladaco napisał(a): Panie Prezydencie, błagam.., proszę godziwie wynagradzać policjantów i spuścić psy ze smyczy..

Widzę pisowski bucu ,że chciałbyś w Polsce Białorusi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczarna Imperata niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 13:39
Chłopie czy Ty naprawdę nie widzisz że prawdziwe środowisko homoseksualistów nie chce mieć nic wspólnego z tą bandą zwykłych chuliganów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.