Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu świętowała Czarna Dywizja
~~ania niezalogowany
9 września 2017r. o 16:42
falco napisał(a): tak,tak ...jasne

hahaha...


PW brednie i pokwikiwania totaknej opozycji ....

zachowujesz sie jak bys chowa się pod ławkę i nie chcia£ wyjść na przerwę flaconie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ss niezalogowany
9 września 2017r. o 17:19
~~Boleslawianin napisał(a): Pisowce modzą aż wymodzą że stracimy niepodległość


c o za beznadziejny artykuł , święto dywizji to nie święto unii !! , co za poparańcy , człowiek chciałby wejsc na jakis portal , poczytac cos ciekawego , co sie dzieje , jakoś tak po ludzku , to nie na Bolecinfo najważniejsze jest że na Polskim święcie dywizji niema flagi EURO. a niepdległoś to dopiero odzyskujemy lemingi POwskie. jaks ie komus nie podoba że flagi unii niema , to co jeszcze robi w Polsce , Unia otworem stoi , każdy może wyjechać , poco siedziec gdzies gdzie mi nie pasuje, i psuc życie prawdziwemu Polakowi.

tak wiem zaraz uruchomią sie lewackie komentarze typu PISiOrze itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 września 2017r. o 18:10
~~ss napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a): Pisowce modzą aż wymodzą że stracimy niepodległość


c o za beznadziejny artykuł , święto dywizji to nie święto unii !! , co za poparańcy , człowiek chciałby wejsc na jakis portal , poczytac cos ciekawego , co sie dzieje , jakoś tak po ludzku , to nie na Bolecinfo najważniejsze jest że na Polskim święcie dywizji niema flagi EURO. a niepdległoś to dopiero odzyskujemy lemingi POwskie. jaks ie komus nie podoba że flagi unii niema , to co jeszcze robi w Polsce , Unia otworem stoi , każdy może wyjechać , poco siedziec gdzies gdzie mi nie pasuje, i psuc życie prawdziwemu Polakowi.

tak wiem zaraz uruchomią sie lewackie komentarze typu PISiOrze itd.



Kolego Polska jest członkiem Unii Europejskiej, zapomniałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Petru ktos sledzi... niezalogowany
9 września 2017r. o 18:31
Padniesz ze śmiechu. Ryszard Petru zdradza, czy ktoś go śledzi [WIDEO]


http://polskaracja.com/padniesz-ze-smiechu-ryszard-petru-zdradza-czy-ktos-go-sledzi-wideo/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
9 września 2017r. o 20:16
~~ napisał(a):
~~ss napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a): Pisowce modzą aż wymodzą że stracimy niepodległość


c o za beznadziejny artykuł , święto dywizji to nie święto unii !! , co za poparańcy , człowiek chciałby wejsc na jakis portal , poczytac cos ciekawego , co sie dzieje , jakoś tak po ludzku , to nie na Bolecinfo najważniejsze jest że na Polskim święcie dywizji niema flagi EURO. a niepdległoś to dopiero odzyskujemy lemingi POwskie. jaks ie komus nie podoba że flagi unii niema , to co jeszcze robi w Polsce , Unia otworem stoi , każdy może wyjechać , poco siedziec gdzies gdzie mi nie pasuje, i psuc życie prawdziwemu Polakowi.

tak wiem zaraz uruchomią sie lewackie komentarze typu PISiOrze itd.





Kolego Polska jest członkiem Unii Europejskiej, zapomniałeś?



no niestety nie zapomniałem , ale tez i wiem że UNIA europejska nie gwarantuje SÓWERENNOŚI
więc nie rozumiem po jakiego diabla musi byc flaga UNII na obchodach świąt naszych wojsk, może gdyby nato to ok ale unii, ja myśle że w naszym kraju żyją ludzie niby POLAK
ale tak po cichutku bez szelestu próbuje troszkę zdradzac KRAJ w którym żyje , BO prawdziwy POLAK nigdy by nie wywiesił tej beznadziejnej flagi UNII . UNII 2 prędkosci , czyli Polacy jako kraj montowni a nie produkcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 września 2017r. o 20:26
tyle że w tych ''montowniach '' za psi grosz ale dla wielu ważny ,pracują POLACY

przypominam Ci że Polacy chcieli przystąpić do Unii a o poparciu w sprawie akcesji poczytaj w necie ...
przypominam sobie też jak wtedy pisałem że dla wielu unia odbije się ''czkawką '' a o przyjęciu do strefy euro możemy pomarzyć
ot taki ze mnie Wernyhora ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 września 2017r. o 20:46
falco napisał(a): tyle że w tych ''montowniach '' za psi grosz ale dla wielu ważny ,pracują POLACY

przypominam Ci że Polacy chcieli przystąpić do Unii a o poparciu w sprawie akcesji poczytaj w necie ...
przypominam sobie też jak wtedy pisałem że dla wielu unia odbije się ''czkawką '' a o przyjęciu do strefy euro możemy pomarzyć
ot taki ze mnie Wernyhora ...hahaha


Zabawny ten bidulek :) Bredzi brednie, bredniami podpierając. Taka pusta mentalność.

Polska przystąpiła do UE w 2004., a on falcuje od 2009.... hehehe

Taki z niego Wernyhora, jak z betoniary prom kosmiczny.

UE bardzo nas chce w strefie euro i to od dawna, jeszcze bardziej od kryzysu greckiego, ale nam się to wcale nie opłaca. O czym nie masz, jak zwykle pojęcia, za to blablasz też jak zwykle najwięcej.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 września 2017r. o 20:58
zapytaj swojego koleżkę od kufla piwa co mu pisałem kiedy Polska wstępowała do Unii
wydaje ci się że coś wiesz ,że błyśniesz a jak zwykle wychodzisz na deb.i.la
może gdyby była wyszukiwarka wiedział byś więcej ...
a tak tkwisz w mroku niewiedzy i to mnie poniekąd cieszy

cieszy mnie też to że w temacie muzyki powielasz to co ja o wiele wcześniej wklejałem ...
to akurat możesz sprawdzić ...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego