Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu świętowała Czarna Dywizja
211
skorn
9 września 2017r. o 22:52
alter napisał(a): Taki z niego Wernyhora, jak z betoniary prom kosmiczny.

:D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 września 2017r. o 8:59
nie jest zastanawiające że ....ne odpowiedzi wywołują takie zadowolenie u niektórych osobników ?
w tym przypadku powyżej mnie to nie dziwi
:)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 września 2017r. o 9:28
Bardzo dobrze , że flagi unijnej nie było , ponieważ unia jest przeciwna silnej Polsce i w tym miejscu by nie pasowała .Kolejną sprawą jest to , że jak ktoś ma doświadczenie życiowe i głębiej interesuje się sytuacją Naszej Ojczyzny od zmiany 89 roku , to dobrze licząc stwierdzi , że dużo więcej straciliśmy niż zyskaliśmy . Dopłaty , które Otrzymujemy musimy spłacać , lecz do tej pory spłacamy mniej niż otrzymujemy , ale niedługo to się skończy !!! i będziemy oddawać więcej niż brać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 września 2017r. o 9:36
~~ napisał(a): Bardzo dobrze , że flagi unijnej nie było , ponieważ unia jest przeciwna silnej Polsce i w tym miejscu by nie pasowała .Kolejną sprawą jest to , że jak ktoś ma doświadczenie życiowe i głębiej interesuje się sytuacją Naszej Ojczyzny od zmiany 89 roku , to dobrze licząc stwierdzi , że dużo więcej straciliśmy niż zyskaliśmy . Dopłaty , które Otrzymujemy musimy spłacać , lecz do tej pory spłacamy mniej niż otrzymujemy , ale niedługo to się skończy !!! i będziemy oddawać więcej niż brać.



Polska jest członkiem Unii Europejskiej, zapomniałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~luk niezalogowany
10 września 2017r. o 14:31
powinno sie to odbyc w sobote llub niedziele a nie w piatek jak wszyscy w pracy a dzieci w szkole/przedszkolu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 września 2017r. o 15:08
Jak ty będziesz obchodził jakąś rocznicę to nie zapomnij zapytać, czy inni nie chcą tego widzieć i w jakim dniu powinieneś to zrobić, żeby wszystkim pasowało. Tobie nie musi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 września 2017r. o 15:51
ja byłem i jestem z Unią ...
byłem i jestem za nawiązaniem dobrych relacji z Rosją
byłem i jestem za traktowaniem Niemców jak powinno się traktować najbliższego sąsiada
byłem i jestem za dobrosąsiedzkim traktowaniu Czechów

ale byłem i jestem przeciw pis :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~edek policjant niezalogowany
10 września 2017r. o 16:19
falco napisał(a): ja byłem i jestem z Unią ...
byłem i jestem za nawiązaniem dobrych relacji z Rosją
byłem i jestem za traktowaniem Niemców jak powinno się traktować najbliższego sąsiada
byłem i jestem za dobrosąsiedzkim traktowaniu Czechów

ale byłem i jestem przeciw pis :)


smieci oPOwiadasz glupcze ...jak zwykle ...
lepiej jak twoj pies by sie za ciebie odPOwiadal :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego