Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spalili samochód i wrzucili do wody
315
#mir.ko nieaktywny
26 lutego 2018r. o 14:35
Pilne :)

Tej bryce raczej pospiech nie pomoze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowa Malwa niezalogowany
26 lutego 2018r. o 15:23
Zrozumiałbym utopienie auta w celu zatarcia śladów. Niestety ...e zrobili to w wodzie po kolana

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Metasekwoja niezalogowany
26 lutego 2018r. o 15:44
Ja to widzę inaczej wepchali na lód skorupę następnie podpalili ,lód się roztopił i wrak osiadł na płytkiej wodzie .Przecież tam nie ma silnika , byłem i widziałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trawiasty Rokitnik niezalogowany
26 lutego 2018r. o 15:44
No niestety ale ...i w naszym ym kraju nie brakuje. Ostatnio stało się w modzie podpalenie aut .idiotyzm jednym slowem

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trawiasty Rokitnik niezalogowany
26 lutego 2018r. o 15:45
No niestety ale ...i w naszym ym kraju nie brakuje. Ostatnio stało się w modzie podpalenie aut .idiotyzm jednym slowem

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieska Hortensja niezalogowany
26 lutego 2018r. o 16:34
Wacek na kopalni skup złomu otworzył ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Metasekwoja niezalogowany
26 lutego 2018r. o 16:41
~Niebieska Hortensja napisał(a): Wacek na kopalni skup złomu otworzył ;D

Może to ma być sztuczne tarlisko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
26 lutego 2018r. o 16:56
~~Żółtawobrunatna Metasekwoja napisał(a): Ja to widzę inaczej wepchali na lód skorupę następnie podpalili ,lód się roztopił i wrak osiadł na płytkiej wodzie .Przecież tam nie ma silnika , byłem i widziałem .
silnik spalił się podczas pożaru auta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.