Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~horus 15 godz. 13 min. temu
~~Bubu napisał(a): Horus czekasz na order? To mniej zazdrości bo tu wszystkim zazdrościsz. Zrób coś mądrego.


pokaż mi tu jednego któremu mogę coś zazdrościć? ...no i czego mogę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry 14 godz. 47 min. temu
Niemiecka kolej oficjalnie odpowiedziała Kaczyńskiemu na jego kretyńskie opowiastki. Przyznam, że jest mi wstyd. Ten matoł powoduje bowiem, że Polacy znowu stają się w Europie Zach. narodem memotwórczym.
JPRDL!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry 14 godz. 44 min. temu
~~Mondry napisał(a): Niemiecka kolej oficjalnie odpowiedziała Kaczyńskiemu na jego kretyńskie opowiastki. Przyznam, że jest mi wstyd. Ten matoł powoduje bowiem, że Polacy znowu stają się w Europie Zach. narodem memotwórczym.
JPRDL!!!

A mógłbys to jeszcze raz, ale pod swoim nickiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry 13 godz. 32 min. temu
~~Mondry napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a): Niemiecka kolej oficjalnie odpowiedziała Kaczyńskiemu na jego kretyńskie opowiastki. Przyznam, że jest mi wstyd. Ten matoł powoduje bowiem, że Polacy znowu stają się w Europie Zach. narodem memotwórczym.
JPRDL!!!

A mógłbys to jeszcze raz, ale pod swoim nickiem

Mogę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 9 godz. 48 min. temu
dzisiaj pierwszy raz piSSlamski oszust pinokio przyznał otwarcie że ''wungla'' tej zimy zabraknie...

no i co piSSdzielce? ...nie jest jednak tak ''słodziutko'' jak jeszcze miesiąc wstecz obiecywał że dupki wam nie zmarzną ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie horus 9 godz. 11 min. temu
~~horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Horus czekasz na order? To mniej zazdrości bo tu wszystkim zazdrościsz. Zrób coś mądrego.


pokaż mi tu jednego któremu mogę coś zazdrościć? ...no i czego mogę?

Wiemy wiemy , zazdrościsz panuem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec 9 godz. 10 min. temu
Zacytuję pewną wypowiedź z innego portalu " Dalej siedździe w domach i posłusznie zakładajcie szmaty na twarz. Daliście sobie kneblować mordy przez 2 lata tego cyrku, zobaczyli że można???? Więc nie dziwcie się baranki, że takie akcie będą odwalać i jeszcze lepsze!!! Dalej niech zarządzają wami za pomocą strachu, to najlepsza metoda! Kto ma trochę rozumu wie. Kto dał sobie wmówić świrusa celebrytę i zakneblować gębę to zawsze już będzie posłuszny. Dalej straszwnia ciąg dalszy. Wyłączenia prądu, zagrożenia radiacyjne. Czy wam wszystkim szpryce całkowicie wyżarły te mózgi??? "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Briancaf 9 godz. 7 min. temu

Dafabet bonus code - Dafabet casino bonus, 10cric promotions
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.