Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Załucki: Każdy może osiągnąć sukces
~~Niebieskofioletowy Tamaryszek 26 lipca 2018r. o 14:36
Gratuluję Łukaszowi tego gdzie się teraz znalazł. wytykacie błędy? błędów nie popełnia ten kto nic nie robi. Łukasz świetnie sobie radzi. Wytykacie przeszłość? no tak.......bo przecież tam przed monitorami siędzą dobrzy, prawi ludzie. Ci co nie piją w stałych odsępach czasowy a może i częście. ci co nie szukają okazji by otworzyć piwko czy walnąć kielona. Ci nie palący trawy, nie kradnący, nie przeklinający.......no boże dzieci.
ŁUKASZ GRATULUJĘ. IDZ NADAL SWOJĄ DROGĄ. MIAŁEŚ CIĘŻKIE ŻYCIE ALE PODNIOSŁEŚ SIĘ. MASZ CUDOWNĄ RODZINĘ I PEWNIE NIE ŁATWY JEST KAŻDY DZIEŃ. ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA, WSPARCIA W BLISKICH I WYTRWAŁOŚCI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowa Wierzba 22 sierpnia 2018r. o 22:32
Brawo, gratuluję.Jednak można :) Cieszy każda polska firma,lepiej jest pracować w takiej niż np w niemieckiej.Przemysł to podstawa dobrobytu Państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Kopytnik 15 grudnia 2018r. o 21:07
Brawo za wsparcie dla Adasia https://www.siepomaga.pl/serce-adama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!