Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obniżka nie motywuje do lepszej pracy!
~~Celestynowy Świerk niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 20:28
~~Szarożółty Pigwowiec napisał(a): Jaka cywilizacja taki postęp.
Idąc tym tropem to jaki wielki postęp stanowi używanie szczoteczki do zębów.
A jakiż to postęp posiadać papier toaletowy!

Każdy kto kojarzy kanalizacje z postępem cywilizacyjnym niestety ma bardzo wąskie horyzonty myślowe. A ten co to powiedział pierwszy /wiemy, wiemy kto/ puścił bzdeta i cały czas jedzie na bzdecie i jeszcze się domaga żeby bić mu za to brawo.
Zgadza się matołku gdyby chińczycy nie wynalezli papieru to byś się dziś podcierał gałezię ,a pózniej umył nią zęby ,choćaż pewnie i tak to robisz -sądząc po twoich tekstach.Mam nadzieję że ludzie dość szybko przejrzą na oczy odbędzie się referendum,rada zostanie owołana .Po nowych wyborach w radzie w miejsce oszołomów zasiądą mądrzy ludzie , a nie matoły MAATOLE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Cebulica niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 21:25
~~Szarożółty Pigwowiec napisał(a): Jaka cywilizacja taki postęp.
Idąc tym tropem to jaki wielki postęp stanowi używanie szczoteczki do zębów.
A jakiż to postęp posiadać papier toaletowy!

Każdy kto kojarzy kanalizacje z postępem cywilizacyjnym niestety ma bardzo wąskie horyzonty myślowe. A ten co to powiedział pierwszy /wiemy, wiemy kto/ puścił bzdeta i cały czas jedzie na bzdecie i jeszcze się domaga żeby bić mu za to brawo.


Czy to chodzi o tę wypowiedź, że gmina wychodzi z szamba ? Tylko kto to powiedział ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Szachownica niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 21:38
~~Celestynowy Świerk napisał(a):
~~Szarożółty Pigwowiec napisał(a): Jaka cywilizacja taki postęp.
Idąc tym tropem to jaki wielki postęp stanowi używanie szczoteczki do zębów.
A jakiż to postęp posiadać papier toaletowy!

Każdy kto kojarzy kanalizacje z postępem cywilizacyjnym niestety ma bardzo wąskie horyzonty myślowe. A ten co to powiedział pierwszy /wiemy, wiemy kto/ puścił bzdeta i cały czas jedzie na bzdecie i jeszcze się domaga żeby bić mu za to brawo.
Zgadza się matołku gdyby chińczycy nie wynalezli papieru to byś się dziś podcierał gałezię ,a pózniej umył nią zęby ,choćaż pewnie i tak to robisz -sądząc po twoich tekstach.Mam nadzieję że ludzie dość szybko przejrzą na oczy odbędzie się referendum,rada zostanie owołana .Po nowych wyborach w radzie w miejsce oszołomów zasiądą mądrzy ludzie , a nie matoły MAATOLE.


Uważaj bo referendum może odwołać, ale nie radę.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Uczep niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 21:52
~~Barwinkowa Szachownica napisał(a):
~~Celestynowy Świerk napisał(a):
~~Szarożółty Pigwowiec napisał(a): Jaka cywilizacja taki postęp.
Idąc tym tropem to jaki wielki postęp stanowi używanie szczoteczki do zębów.
A jakiż to postęp posiadać papier toaletowy!

Każdy kto kojarzy kanalizacje z postępem cywilizacyjnym niestety ma bardzo wąskie horyzonty myślowe. A ten co to powiedział pierwszy /wiemy, wiemy kto/ puścił bzdeta i cały czas jedzie na bzdecie i jeszcze się domaga żeby bić mu za to brawo.
Zgadza się matołku gdyby chińczycy nie wynalezli papieru to byś się dziś podcierał gałezię ,a pózniej umył nią zęby ,choćaż pewnie i tak to robisz -sądząc po twoich tekstach.Mam nadzieję że ludzie dość szybko przejrzą na oczy odbędzie się referendum,rada zostanie owołana .Po nowych wyborach w radzie w miejsce
oszołomów zasiądą mądrzy ludzie , a nie matoły MAATOLE.

Po krec usku odwołany w referendum to będzie właśnie Relich i to szybciej jak myślisz.

Uważaj bo referendum może odwołać, ale nie radę.....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pozłocista Perowskia niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 22:15
A mi się zdaje że rada reprezentuje lechosławiczow.

Panie szefie rady zrób pan najpierw porządek z nagłośnieniem sesji nic nie słychać, później startujecie do odzyskiwania gminy.

Czy dobrze widziałem kandydatkę wśród publiczności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwony Narcyz niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 22:32
Rozwijajcie hodowle węgorzy elektrycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Inkarwilla niezalogowany
29 grudnia 2018r. o 10:10
~Pozłocista Perowskia napisał(a): A mi się zdaje że rada reprezentuje lechosławiczow.

Panie szefie rady zrób pan najpierw porządek z nagłośnieniem sesji nic nie słychać, później startujecie do odzyskiwania gminy.

Czy dobrze widziałem kandydatkę wśród publiczności?


Coś mi się zdaje że okulista zarobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Ciemiernik niezalogowany
29 grudnia 2018r. o 18:16
Odnosząc się do tytułu . Ten artykuł wprowadza zamieszanie, a zwłaszcza jego tytuł. Nikt nikomu niczego nie obniżył TYLKO USTALIŁ WYNAGRODZENIE ZGODNIE Z PRAWEM. To nie ważne ile zarabiał poprzedni burmistrz. RADA USTALIŁA NOWO WYBRANEMU BURMISTRZOWI WYNAGRODZENIE I TYLE . Szukanie sensacji w tym działaniu jest szkodliwe i wprowadza ludzi w błąd. Każdy ma prawo zmienić pracę jeżeli mu nie odpowiadają warunki płacowe. Jest nawet taki portal , który w tym pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.