Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda pełnomocnikiem PiS
211
skorn
26 stycznia 2019r. o 17:21
ramaj napisał(a): A co On za jeden,jakie ma CV ?


Robił w sklepie elektrycznym, to chyba coś znaczy, nie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
26 stycznia 2019r. o 18:05
skorn napisał(a):
ramaj napisał(a): A co On za jeden,jakie ma CV ?


Robił w sklepie elektrycznym, to chyba coś znaczy, nie?


Nie drwijmy a pomóżmy mu, jest przed nim wyzwanie tak samo jak przed Panem Horzępą, to wyzwanie to jak pozytywnie i dla dobra bolesławian z miasta i wsi powiatu wykorzystać władzę, którą otrzymali. Kto rozumie co ma zrobić będzie twórczym a drwina będzie mu obca. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Koleus niezalogowany
26 stycznia 2019r. o 18:16
~Białobrązowy Rojnik napisał(a): Och jak złodziejom PiS przeszkadza.Panie Szymonie powodzenia i twardego kręgosłupa. Bolesławiec to beton partyjny od PO począwszy po SLD. Korupcja oszustwa kolesiostwo i ignorancja zwykłego człowieka.

Ktoś, kto podjął wiadomość o przestępstwie (korpucja oszustwa) powinien niezwłocznie powiadomić organa ścigania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
26 stycznia 2019r. o 18:24
PIS=nienawiść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
26 stycznia 2019r. o 18:57
skorn napisał(a):
ramaj napisał(a): A co On za jeden,jakie ma CV ?


Robił w sklepie elektrycznym, to chyba coś znaczy, nie?


Ooooo ... to zmienia postać rzeczy.Nadaje się.


Dopisane 26.01.2019r. o godz. 18:57:

Z papierami pod pachą to pewnie czytaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 stycznia 2019r. o 19:08
czy się nadaje? czy ja wiem...

nie bardzo mu wyszła próba uciszenia mnie podczas spotkania z jakimś tam ''politykiem''pislamistów ...
donośniejsze był jego ''elektorat'' zasiadający w pierwszych rzędach ...:]

a że nie znam człowieka raczej tu już nic o tej jego nominacji więcej nie napiszę ...
miałbym tylko jedno pytanie -czy za ''bycie pełnomocnikiem '' będzie wynagradzany ?
będzie to dobrze ,nie będzie-też dobrze...
chodzi mi tylko o to czy czasem nie on jeszcze nie tak dawno dostał we władanie jakąś agencję rozwoju?
myślę że ktoś zorientowany potrafi na to odpowiedzieć ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Kosaciec niezalogowany
26 stycznia 2019r. o 21:22
skorn napisał(a):
ramaj napisał(a): A co On za jeden,jakie ma CV ?


Robił w sklepie elektrycznym, to chyba coś znaczy, nie?

A nie w meblowym??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
26 stycznia 2019r. o 21:40
I może przez to jest normalny bo poznał prawdziwą pracę w odróżnieniu do kabanów pasożytujących całe swoje życie na utrzymaniu podatnika w budżetówce. Nikomu nic nie ukradł. To uczciwy gość. Dajcie mu szansę i nie przypinajcie łatek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza