Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda pełnomocnikiem PiS
211
skorn
26 stycznia 2019r. o 22:57
Jak to jest, że ktoś kto sprzedaje w sklepie, obojętnie jakim, jest najlepszym kandydatem na kierownicze stanowisko? ARiMR to tylko jedna z wielu instytucji służących do obsadzania stołków kolesiami z partii, wcześniej PO/PSL, a teraz PiS.

Co ten pan zrobił dla Bolesławca jako działacz PiS? Tylko żadnych bredni o pomnikach czy tablicach, bo to są sprawy trzeciorzędne. Czekam na konkretne odpowiedzi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Goździk niezalogowany
26 stycznia 2019r. o 23:10
Szanowni Państwo, zgadzacie się , że na takich odpowiedzialnych stanowiskach jak burmistrz, prezydent ,starosta czy wice ,ważne jest wykształcenie i kwalifikacje, inteligencja, umiejętność analizowania i podejmowania decyzji, tudzież HONOR ,kultura słowa i osobista. Nie wystarczy pojawiać się na przecięciu wstęgi czy opłatkowych spotkaniach .
Intelekt ludzi rządzących powinien być na tyle wysoki aby nie był powodem żartów dla obywateli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Niecierpek niezalogowany
27 stycznia 2019r. o 10:06
skorn napisał(a): Jak to jest, że ktoś kto sprzedaje w sklepie, obojętnie jakim, jest najlepszym kandydatem na kierownicze stanowisko? ARiMR to tylko jedna z wielu instytucji służących do obsadzania stołków kolesiami z partii, wcześniej PO/PSL, a teraz PiS.

Co ten pan zrobił dla Bolesławca jako działacz PiS? Tylko żadnych bredni o pomnikach czy tablicach, bo to są sprawy trzeciorzędne. Czekam na konkretne odpowiedzi.


Nie znasz Szymona Pogody, dlatego nie wypisuj bzdur bo nie wypada. Ja gościa znam i wiem, że jest inteligentny i bardzo zaangażowany dla rozwoju Bolesławca. Zacznij od siebie i napisz co ty zrobiłeś dla Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
27 stycznia 2019r. o 12:25
~~Pomarańczowoczerwony Goździk napisał(a): Szanowni Państwo, zgadzacie się , że na takich odpowiedzialnych stanowiskach jak burmistrz, prezydent ,starosta czy wice ,ważne jest wykształcenie i kwalifikacje, inteligencja, umiejętność analizowania i podejmowania decyzji, tudzież HONOR ,kultura słowa i osobista. Nie wystarczy pojawiać się na przecięciu wstęgi czy opłatkowych spotkaniach .
Intelekt ludzi rządzących powinien być na tyle wysoki aby nie był powodem żartów dla obywateli .

Pobożne życzenia ale nie z Bazyliki tam im władza mniej inteligentna i bardziej mająca ukryte haki to bardziej do wykorzystania i wtedy wybieralna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Fortegilla niezalogowany
27 stycznia 2019r. o 22:33
~~Lawendowy Niecierpek napisał(a):
skorn napisał(a): Jak to jest, że ktoś kto sprzedaje w sklepie, obojętnie jakim, jest najlepszym kandydatem na kierownicze stanowisko? ARiMR to tylko jedna z wielu instytucji służących do obsadzania stołków kolesiami z partii, wcześniej PO/PSL, a teraz PiS.

Co ten pan zrobił dla Bolesławca jako działacz PiS? Tylko żadnych bredni o pomnikach czy tablicach, bo to są sprawy trzeciorzędne. Czekam na konkretne odpowiedzi.


Nie znasz Szymona Pogody, dlatego nie wypisuj bzdur bo nie wypada. Ja gościa znam i wiem, że jest inteligentny i bardzo zaangażowany dla rozwoju Bolesławca. Zacznij od siebie i napisz co ty zrobiłeś dla Bolesławca?

Ja w przeciwieństwie do SZYMONA nie dostałem żadnej posadki od PISu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 stycznia 2019r. o 22:57
falco napisał(a): czy się nadaje? czy ja wiem...


miałbym tylko jedno pytanie -czy za ''bycie pełnomocnikiem '' będzie wynagradzany ?
będzie to dobrze ,nie będzie-też dobrze...
chodzi mi tylko o to czy czasem nie on jeszcze nie tak dawno dostał we władanie jakąś agencję rozwoju?
myślę że ktoś zorientowany potrafi na to odpowiedzieć ...


nikt nie odpowiada na pytanie ale ja poczekam...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Wielosił niezalogowany
27 stycznia 2019r. o 23:45
Facet zaplanował sobie utrzymanie w życiu z..... polityki . Idzie śladem Romana. Studia politologiczne,mandat radnego,szef powiatowej partii..toczka w toczkę. Końca nie znamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 stycznia 2019r. o 0:15
czyżby lokalne TKM?
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza