Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gmina czy prywatny folwark?
~Cynobrowy Liliowiec niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 7:10
Wstyd na cały powiat Relichu. Międzynarodowy bieg organizujesz a śmieci nie wywieziesz. Za co te podwyżki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Bodziszek niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 7:31
Bieg był super. Może kogoś przygrzalo na słońcu i od rana bzdety wypisuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Tygrysówka niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 7:38
Policjant w latach 80tych :D Dobre :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Fasolnik niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 7:49
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Policjant w latach 80tych :D Dobre :D

Relich nie dostanie absolutorium i wtedy będzie można prawnie obniżyć mu wynagrodzenie do minimum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Liliowiec niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 8:10
Nie wiem czy bieg był super, nie widziałem, bardzo możliwe i fajnie że jest. Ale że śmieci po Asnyka się walaja widziałem plus obsmarowali na bad bunzlaer. Pewnie im milicja kazała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Liliowiec niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 8:12
Myszaty skąd wiesz że nie dostanie? A może jednak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Dabecja niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 13:42
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Policjant w latach 80tych :D Dobre :D


Ale różnica!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółte Przymiotno niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 16:25
~Cynobrowy Liliowiec napisał(a): Nie wiem czy bieg był super, nie widziałem, bardzo możliwe i fajnie że jest. Ale że śmieci po Asnyka się walaja widziałem plus obsmarowali na bad bunzlaer. Pewnie im milicja kazała.

To dlatego ,że po Nowogrodźcu walają się śmieci to ja dostanę podwyżkę za wywóz śmieci 20 zł miesięcznie czyli 240 zł rocznie ,Relich zastanów się co ty za uchwały dajesz do podpisania radnym ,Później zgonią na radnych z opozycji że zatwierdzili podwyżkę i ogłoszą ich niedobrymi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza