Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uciekł z kwarantanny
~Szaropopielata Papryka 17 kwietnia 2020r. o 18:39
Chłop czuł się dobrze, a że mu się rodzina sypała, to pojechał załatwić sprawy na gorąco. Czy kwarantanna to areszt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszata Sasanka 17 kwietnia 2020r. o 18:41
Dzisiaj uciekł z kwarantanny i sie awanturował, a za rok beda tematy "nie zaszczepił sie i zgwałcił dziewczynke". Przesłanie jest jedno - masz być posłuszny albo bedziesz ZŁY. Pranie mózgu level hard.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Mieczyk 18 kwietnia 2020r. o 22:36
Nikt ich nie pilnuje, wiem o tym z pewnego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Runianka 19 kwietnia 2020r. o 10:01
Nikt nikogo podczas kwarantanny nie trzyma pod kluczem. Przekraczając granicę otrzymuje się pytanie czy mam gdzie przebywać podczas przymusowej kwarantanny. Gdy oświadcza się i podaje adres dwutygodniowego odosobnienia ( może to być miejsce stałego zamieszkania, ale bez narażania rodziny na ewentualną infekcję). W przypadku gdy nie mamy lokum do kwarantanny służby sanitarne na granmicy kierują nas do wskazanego przez nich ośrodka. Przekazują nam również informację (na piśmie) o przebiegu , zasadach kwarantanny oraz konsekwencjach w przypadku ich naruszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.