Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

14240
M21W2
4 lutego 2021r. o 16:55
~Ciemnoróżowy Słonecznik napisał(a): pis to nieuchronna zguba naszego państwa


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 lutego 2021r. o 17:35
PanM napisał(a): Żyj jak najdłużej Lucjan a będziesz miał okazję poczuć na skórze wnuków " zasługi " PiS.
Jak człowiek dojrzały żyjący z pracy na roli może tak bardzo oderwać się od rzeczywistości.
Jedyne co u Ciebie rozumie to wiara.[img=1612455064_tsjykud.jpg]



Naród to wy towarzyszu Przemysławie , byli już tacy co wypowiadali się w imieniu narodu .
Przemku masz swoje poglądy , lubisz dzielić i pouczać , to co robię i z czego żyję nie Twoja sprawa , coś ostatnio często robisz wycieczki osobiste .
Zadałem pytanie , jak nie PiS to kto , nie potrafisz odpowiedzieć , zajmujesz się tylko i wyłącznie krytykanctwem .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 lutego 2021r. o 17:43
Kiedyś się mówiło " naród z partią partia z narodem "
Część Polaków tak przesiąknęła tym hasłem że nie wyobraża sobie życia bez partyjnej opieki.
Jak nie PiS , PO , LSD , PSL , AWS to Polacy.
Aby podnosić ceny i wprowadzać restrykcje nie potrzeba bardzo drogich w utrzymaniu urzędników.
Gdzie tu widzisz prywatne wycieczki.
Nigdzie nie napisałem nic złego o tobie . Dziwią mnie Twoje poglądy i postrzeganie rzeczywistości.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Fortegilla niezalogowany
4 lutego 2021r. o 17:49
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Żyj jak najdłużej Lucjan a będziesz miał okazję poczuć na skórze wnuków " zasługi " PiS.
Jak człowiek dojrzały żyjący z pracy na roli może tak bardzo oderwać się od rzeczywistości.
Jedyne co u Ciebie rozumie to wiara.[img=1612455064_tsjykud.jpg]



Naród to wy towarzyszu Przemysławie , byli już tacy co wypowiadali się w imieniu narodu .
Przemku masz swoje poglądy , lubisz dzielić i pouczać , to co robię i z czego żyję nie Twoja sprawa , coś ostatnio często robisz wycieczki osobiste .
Zadałem pytanie , jak nie PiS to kto , nie potrafisz odpowiedzieć , zajmujesz się tylko i wyłącznie krytykanctwem .

Panie Lucjanie! Słaba argumentacja "jak nie PiS, to kto?". No wybór mamy słaby. Mniej więcej tak to wygląda, że mamy wybór kto nas okradnie i zniszczy kraj. Żadna różnica czy zrobią to nawiedzeni , wzorujący się na sanacji socjaliści z PiSu czy też posłuszni Brukseli socjaliści z PO wspólnie z tęczowymi komunistami. Wybór jest między dżumą a cholerą. Chwali Pan dżumę, że nie jest cholerą? Dla mnie i jedno i drugie to to samo. Żadna różnica, kto mnie okradnie . Na razie 90% ludzi głosuje na socjalistów - raz z PO, raz z PiS. Chyba lubią być okradani, bo nie rozumieją, że nie ma dawania za darmo. Za rozdawnictwo PiS płacimy wszyscy i będą płacić nasi potomkowie.
Przy okazji - termin towarzysz bardzo pasuje do PiS ze względu na ich bolszewickie podejście do wielu tematów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Hakonechloa niezalogowany
4 lutego 2021r. o 17:49
Daj sobie już spokój człowieczku, bo cię nosi i bzdury bazgrzesz. Opamiętaj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 lutego 2021r. o 19:17
~~Sina Fortegilla ja zadałem pytanie - ( jak nie PiS to kto) - to nie jest argumentacja . Profesor Rzepliński powiedział mniej więcej tak , Polacy dokonali wyboru , wybierając powierzamy rządzącym nasze pieniądze - budżet , po czterech latach rozliczamy ich przy urnach .
Pan jak rozumiem nie dokonuje wyboru nie chodzi na wybory , zgadzam się z powiedzeniem - " nieobecni nie mają racji " .
Poza tymi których Pan wymienił jest jeszcze Konfederacja , oni jeszcze nie rządzili , jakby ci co nie chodzą na wybory zagłosowali na nich mielibyśmy zmianę , czy na lepsze nie wiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Fortegilla niezalogowany
4 lutego 2021r. o 19:29
M21W2 napisał(a): ~~Sina Fortegilla ja zadałem pytanie - ( jak nie PiS to kto) - to nie jest argumentacja . Profesor Rzepliński powiedział mniej więcej tak , Polacy dokonali wyboru , wybierając powierzamy rządzącym nasze pieniądze - budżet , po czterech latach rozliczamy ich przy urnach .
Pan jak rozumiem nie dokonuje wyboru nie chodzi na wybory , zgadzam się z powiedzeniem - " nieobecni nie mają racji " .
Poza tymi których Pan wymienił jest jeszcze Konfederacja , oni jeszcze nie rządzili , jakby ci co nie chodzą na wybory zagłosowali na nich mielibyśmy zmianę , czy na lepsze nie wiem .


No głosuję zawsze! Teraz na Konfederację, bo część posłów Konfederacji to jedyni, którzy sensownie mówią. Poza tym demokracja, nie tylko w Polsce, się mocno popsuła. I z pewnością wygrają znowu ci, którzy rozdają pieniądze, bo ludzie coraz głupsi i myślą, że "rząd ma swoje pieniądze". Mało kto już rozumie podstawowe zasady ekonomii i każdy wierzy w ekonomiczne cuda. Ludzie nie znają też historii i nie potrafią w związku z tym właściwie głosować, czego przykładem jest duża liczba głosów na starych komunistów z SLD i nowych z Razem. Głosowanie na komunistów po komunistycznych ludobójstwach XX wieku to czysta głupota. Równie dobrze można by głosować na nazistów i się tym chwalić.
Co by nie mówić, rządy PiS to tragifarsa podobna do tej w wykonaniu PO. Na razie realna alternatywa to wejście z deszczu pod rynnę czyli zamiana PiS na PO/KOD/... Czyli jakbyś się nie obrócił, d..a zawsze z tyłu :( . Ale chwalić zły PiS bo alternatywa słaba, to tak jakby Pan chwalił covid, bo nie ma Pan grypy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Męczennica niezalogowany
4 lutego 2021r. o 19:44
~~Sina Fortegilla napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Żyj jak najdłużej Lucjan a będziesz miał okazję poczuć na skórze wnuków " zasługi " PiS.
Jak człowiek dojrzały żyjący z pracy na roli może tak bardzo oderwać się od rzeczywistości.
Jedyne co u Ciebie rozumie to wiara.[img=1612455064_tsjykud.jpg]



Naród to wy towarzyszu Przemysławie , byli już tacy co wypowiadali się w imieniu narodu .
Przemku masz swoje poglądy , lubisz dzielić i pouczać , to co robię i z czego żyję nie Twoja sprawa , coś ostatnio często robisz wycieczki osobiste .
Zadałem pytanie , jak nie PiS to kto , nie potrafisz odpowiedzieć , zajmujesz się tylko i wyłącznie krytykanctwem .

Panie Lucjanie! Słaba argumentacja "jak nie PiS, to kto?". No wybór mamy słaby. Mniej więcej tak to wygląda, że mamy wybór kto nas okradnie i zniszczy kraj. Żadna różnica czy zrobią to nawiedzeni , wzorujący się na sanacji socjaliści z PiSu czy też posłuszni Brukseli socjaliści z PO wspólnie z tęczowymi komunistami. Wybór jest między dżumą a cholerą. Chwali Pan dżumę, że nie jest cholerą? Dla mnie i jedno i drugie to to samo. Żadna różnica, kto mnie okradnie . Na razie 90% ludzi głosuje na socjalistów - raz z PO, raz z PiS. Chyba lubią być okradani, bo nie rozumieją, że nie ma dawania za darmo. Za rozdawnictwo PiS płacimy wszyscy i będą płacić nasi potomkowie.
Przy okazji - termin towarzysz bardzo pasuje do PiS ze względu na ich bolszewickie podejście do wielu tematów.

Propozycja - stwórz alternatywny program polityczny, załóż partię, przekonaj Polaków żeby na nią?Ciebie głosowali. Wygraj wybory i rządź Polską. Jęczeć i narzekać na obecną sytuację każdy głupek potrafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza