Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

~~Sina Fortegilla niezalogowany
4 lutego 2021r. o 20:44
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a):
~~Sina Fortegilla napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Żyj jak najdłużej Lucjan a będziesz miał okazję poczuć na skórze wnuków " zasługi " PiS.
Jak człowiek dojrzały żyjący z pracy na roli może tak bardzo oderwać się od rzeczywistości.
Jedyne co u Ciebie rozumie to wiara.[img=1612455064_tsjykud.jpg]



Naród to wy towarzyszu Przemysławie , byli już tacy co wypowiadali się w imieniu narodu .
Przemku masz swoje poglądy , lubisz dzielić i pouczać , to co robię i z czego żyję nie Twoja sprawa , coś ostatnio często robisz wycieczki osobiste .
Zadałem pytanie , jak nie PiS to kto , nie potrafisz odpowiedzieć , zajmujesz się tylko i wyłącznie krytykanctwem .

Panie Lucjanie! Słaba argumentacja "jak nie PiS, to kto?". No wybór mamy słaby. Mniej więcej tak to wygląda, że mamy wybór kto nas okradnie i zniszczy kraj. Żadna różnica czy zrobią to nawiedzeni , wzorujący się na sanacji socjaliści z PiSu czy też posłuszni Brukseli socjaliści z PO wspólnie z tęczowymi komunistami. Wybór jest między dżumą a cholerą. Chwali Pan dżumę, że nie jest cholerą? Dla mnie i jedno i drugie to to samo. Żadna różnica, kto mnie okradnie . Na razie 90% ludzi głosuje na socjalistów - raz z PO, raz z PiS. Chyba lubią być okradani, bo nie rozumieją, że nie ma dawania za darmo. Za rozdawnictwo PiS płacimy wszyscy i będą płacić nasi potomkowie.
Przy okazji - termin towarzysz bardzo pasuje do PiS ze względu na ich bolszewickie podejście do wielu tematów.

Propozycja - stwórz alternatywny program polityczny, załóż partię, przekonaj Polaków żeby na nią?Ciebie głosowali. Wygraj wybory i rządź Polską. Jęczeć i narzekać na obecną sytuację każdy głupek potrafi.


Każdy głupek to potrafi pisać byle co. Partia i program jest - pisałem, że jedyna sensowna to część Konfederacji. Po co kolejna? Poza tym nie jęczę, ale oceniam rządy kolejnych głupich socjalistów, którzy zadłużają kraj na potęgę i niszczą małe i średnie firmy podatkami, a teraz lockdownem. Pisze też jasno, że nie widzę szans na zmianę, bo 90% Polaków ma lewicowe poglądy i chcą dostawać kasę za nic. Ja działam, płacę horrendalne podatki i wkurzam się, że pieniądze z podatków socjaliści wyrzucają w błoto. Kumasz czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Męczennica niezalogowany
4 lutego 2021r. o 20:52
~~Sina Fortegilla napisał(a):
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a):
~~Sina Fortegilla napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Żyj jak najdłużej Lucjan a będziesz miał okazję poczuć na skórze wnuków " zasługi " PiS.
Jak człowiek dojrzały żyjący z pracy na roli może tak bardzo oderwać się od rzeczywistości.
Jedyne co u Ciebie rozumie to wiara.[img=1612455064_tsjykud.jpg]



Naród to wy towarzyszu Przemysławie , byli już tacy co wypowiadali się w imieniu narodu .
Przemku masz swoje poglądy , lubisz dzielić i pouczać , to co robię i z czego żyję nie Twoja sprawa , coś ostatnio często robisz wycieczki osobiste .
Zadałem pytanie , jak nie PiS to kto , nie potrafisz odpowiedzieć , zajmujesz się tylko i wyłącznie krytykanctwem .

Panie Lucjanie! Słaba argumentacja "jak nie PiS, to kto?". No wybór mamy słaby. Mniej więcej tak to wygląda, że mamy wybór kto nas okradnie i zniszczy kraj. Żadna różnica czy zrobią to nawiedzeni , wzorujący się na sanacji socjaliści z PiSu czy też posłuszni Brukseli socjaliści z PO wspólnie z tęczowymi komunistami. Wybór jest między dżumą a cholerą. Chwali Pan dżumę, że nie jest cholerą? Dla mnie i jedno i drugie to to samo. Żadna różnica, kto mnie okradnie . Na razie 90% ludzi głosuje na socjalistów - raz z PO, raz z PiS. Chyba lubią być okradani, bo nie rozumieją, że nie ma dawania za darmo. Za rozdawnictwo PiS płacimy wszyscy i będą płacić nasi potomkowie.
Przy okazji - termin towarzysz bardzo pasuje do PiS ze względu na ich bolszewickie podejście do wielu tematów.

Propozycja - stwórz alternatywny program polityczny, załóż partię, przekonaj Polaków żeby na nią?Ciebie głosowali. Wygraj wybory i rządź Polską. Jęczeć i narzekać na obecną sytuację każdy głupek potrafi.


Każdy głupek to potrafi pisać byle co. Partia i program jest - pisałem, że jedyna sensowna to część Konfederacji. Po co kolejna? Poza tym nie jęczę, ale oceniam rządy kolejnych głupich socjalistów, którzy zadłużają kraj na potęgę i niszczą małe i średnie firmy podatkami, a teraz lockdownem. Pisze też jasno, że nie widzę szans na zmianę, bo 90% Polaków ma lewicowe poglądy i chcą dostawać kasę za nic. Ja działam, płacę horrendalne podatki i wkurzam się, że pieniądze z podatków socjaliści wyrzucają w błoto. Kumasz czy nie?

Konfederacja? Toż to parodia partii politycznej! Co trzeba mieć w głowie by głosować na Brauna czyli niezrównoważonego człowieka. Tym chcesz ludzi do siebie przekonać? A może Bosak wystąpi w TVN-nie jako "tańcor" kolejny raz? Żałosne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Fortegilla niezalogowany
4 lutego 2021r. o 21:05
Co trzeba mieć w głowie, żeby głosować na PiS lub PO? Afery ciągną się za jednymi i drugimi, podatki rosną, zadłużenie kraju coraz większe i perspektywy marne.
Najwyraźniej nie znasz programu Konfederacji, albo chcesz żyć na koszt innych i pasują ci socjaliści.
Pisałem o części Konfederacji, bo to konglomerat ludzi, którzy mają pomysł i chcą coś zrobić (Mentzen, Sośnierz, Dziambor, ...) i takich, co chcą "celebrycić" jak Korwin.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Męczennica niezalogowany
4 lutego 2021r. o 22:13
~~Sina Fortegilla napisał(a): Co trzeba mieć w głowie, żeby głosować na PiS lub PO? Afery ciągną się za jednymi i drugimi, podatki rosną, zadłużenie kraju coraz większe i perspektywy marne.
Najwyraźniej nie znasz programu Konfederacji, albo chcesz żyć na koszt innych i pasują ci socjaliści.
Pisałem o części Konfederacji, bo to konglomerat ludzi, którzy mają pomysł i chcą coś zrobić (Mentzen, Sośnierz, Dziambor, ...) i takich, co chcą "celebrycić" jak Korwin.



Chłopczyku, ten twój "konglomerat" nie przekonał i nie przekona kogokolwiek, bo zwyczajnie składa się z cieniasów intelektualnych, że nie wspomnę o wariatach, którzy się tam znajdują i potrzebują pomocy. Co do utrzymywania się na koszt innych, to na pewno nie żyję na twój koszt, a nawet nie żyję na koszt jakiegokolwiek Polaka, bo nie mieszkam w Polsce od wielu lat. A na czyj koszt żyją Dziambor, Sośnierz, Braun i pozostali posłowie Konfederacji? Nie biorą uposażeń poselskich. Biorą i jeszcze się domagają podwyżek. Więc przestań mi tu chrzanić, że ja chcę żyć na koszt Polski a wy jesteście tacy bezinteresowni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiały Fasolnik niezalogowany
5 lutego 2021r. o 1:46
żoliborska grupa przestępcza stanowi zagrożenie dla egzystencji Państwa Polskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiały Fasolnik niezalogowany
5 lutego 2021r. o 4:44
Nie na tym polega katolicyzm że w sejmie wisi krzyż. Kościół przestał czynić pokój i stał się źródłem podziału. Kolaboracja z pis przyniesie opłakany skutek. Zachłanność, skrajna głupota i nieodpowiedzialność biskupów. Poparcie dla pis skończy się katastrofą Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarna Abelia niezalogowany
5 lutego 2021r. o 6:04
Kościoł to pierwszy złodziej polski! Kradną z każdej możliwej strony! Kłamią wszędzie! Stawiają się ponad prawem opływając w luksusach! Obudźcie się wy katolicy którzy wiecznie ich sponsorujecie myślac że odkupicie swoje winy ! Nie odkupicie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Cytryniec niezalogowany
5 lutego 2021r. o 7:31
Kolejny raz diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni... jak dlugo jeszcze -> https://www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/koronawirus-ojciec-rydzyk-wskazal-skutki-obostrzen-to-sa-orgie-satanistyczne/sczlmpb,79cfc278
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza