Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy
~Wrzosowa Jeżyna niezalogowany
23 czerwca 2020r. o 20:29
Pewne jest jedno. W momencie jak homoseksualiści wejdą z butami w życie rodzin i bez zgody rodziców zaczną się interesować ich dziećmi to nastąpi dopiero prawdziwa i w pełni uzasadniona nietolerancja. Jako rodzic nie życzę sobie, aby moje dziecko edukował jakiś zboczeniec drag Queen czy inny wywrotowiec w ramach tęczowego piątku. I nadmienię tu przy okazji, że na PiS nie zagłosuję, nie chodzę do Kościoła i moje dziecko nie chodzi na religię. Piszę to po to, abyście nie postrzegani mnie w sterotypowy dla was sposób. Po prostu NIE ZBLIŻAJCIE się do mojego dziecka. Jak dorośnie to będzie żyło jak będzie chciało, ale póki ja je wychowuje to będę go chronić przed waszymi zapędami. Wyładowujcie swoje problemy na sobie a nie na dzieciach.
Nie jestem homofobem. Homoseksualistów, którzy sobie żyją po swojemu bardzo szanuję. Co sobie coś tam robią w swoim domu, z kim sobie żyją, z kim jeżdżą na wakacje mnie nie interesuje. Niech każdy nawet sypia że sztachetą, pompowaną lalką czy swoim jamnikiem jak mu się to podoba. Dopóki nie czepiacie się niewinnych dzieci to żyjcie jak chcecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Kuningamia niezalogowany
23 czerwca 2020r. o 20:43
Horus napisał(a):
~~Smolista Kuningamia napisał(a):
Przy okazji - polscy komuniści działają spokojnie, a powinna ich ścigać prokuratura. Niemieccy komuniści własnie postawili pomnik mordercy Leninowi,a w USA na urząd prezydenta chciał się dostać amerykański komunista Sanders. Świat oszalał. I zapłacimy za to wszyscy.


przy okazji- polscy nacjonaliści działają spokojnie a powinna ich ścigać prokuratur.

nie słyszałem by stawiali już pomniki ale biegi dla ''ogniów '' czy burych'' już organizują ...i my za to płacimy...;)


W Kodeksie Karnym są paragrafy na faszystów, nazistów i komunistów. Jeżeli któryś z nacjonalistów jest faszystą, nazistą lub komunistą to można go ścigać.
Warto też rozumieć, że w rozumieniu lewaków patriotyzm jest nacjonalizmem, co jest oczywistą głupotą. Ale czego wymagać od lewaków :(
Coś pojąłeś faclo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 czerwca 2020r. o 20:43
~Wrzosowa Jeżyna napisał(a): Pewne jest jedno. W momencie jak homoseksualiści wejdą z butami w życie rodzin i bez zgody rodziców zaczną się interesować ich dziećmi to nastąpi dopiero prawdziwa i w pełni uzasadniona nietolerancja. Jako rodzic nie życzę sobie, aby moje dziecko edukował jakiś zboczeniec drag Queen czy inny wywrotowiec w ramach tęczowego piątku. I nadmienię tu przy okazji, że na PiS nie zagłosuję, nie chodzę do Kościoła i moje dziecko nie chodzi na religię. Piszę to po to, abyście nie postrzegani mnie w sterotypowy dla was sposób. Po prostu NIE ZBLIŻAJCIE się do mojego dziecka. Jak dorośnie to będzie żyło jak będzie chciało, ale póki ja je wychowuje to będę go chronić przed waszymi zapędami. Wyładowujcie swoje problemy na sobie a nie na dzieciach.
Nie jestem homofobem. Homoseksualistów, którzy sobie żyją po swojemu bardzo szanuję. Co sobie coś tam robią w swoim domu, z kim sobie żyją, z kim jeżdżą na wakacje mnie nie interesuje. Niech każdy nawet sypia że sztachetą, pompowaną lalką czy swoim jamnikiem jak mu się to podoba. Dopóki nie czepiacie się niewinnych dzieci to żyjcie jak chcecie.

ciekawa wypowiedź ...
wyważona ,bez zbędnych emocji ale jest jedno ''ale''

jedno ,jedyne które być może piszący tekst mi wytłumaczy ...

chodzi mi o ten ''tęczowy piątek''

wiesz czym jest w założeniach?
bo skoro utożsamiasz go z tym że prowadzącym jakąś akcję będzie ''zboczeniec'' to jakoś to kłóci mi się to z całą resztą twojego tekstu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Piwonia niezalogowany
23 czerwca 2020r. o 20:55
PanM napisał(a):
~Ognistoruda Szachownica napisał(a): Ok. Być może ty nie jesteś za tą adopcją. Ale miej świadomość, że jedno pociągnie za sobą następne. A następne jeszcze nestępne. Trzaskowski nawet się z tym nie kryje. A jego kolega z Warszawy otwarcie chce aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Zatem nie dziw się, że ludzie będą wybierać pis dopóki lewactwo będzie miało takie szalone pomysły.


Niech dobra bogobojna osoba nie nazywa ludzi lewakami. Bo to rodzi w niektórych chęć odwetu i w konsekwencji nakręca spiralę nazwijmy to złej atmosfery.
Co do adopcji dzieci przez homoseksualistów lub lesbijki jest to nieuniknione miało ma i będzie miało miejsce.
Proceder wygląda tak -- ludzie ci dogadują się między sobą w parach mieszanych a następnie jedno z nich zrzeka się dziecka . Wtedy w zgodzie z prawem opiekę
przejmuje drugie z rodziców .Jest to albo gay albo lesbijka . Żyją w parze ze swoimi partnerami.To najprostszy mechanizm dostawania się dzieci do par homoseksualnych.
Jak zatem chcesz temu zapobiegać ? Są homoseksualni a jednoczenie mają silny instynkt rodzicielski.De facto dziecko mieszka z jednym z rodziców.
Z przyczyn technicznych taki proceder jest bardzo łatwy dla kobiet lesbijek bo w luźnych związkach w celu prokreacji nie powiadamiają z reguły partnera o swojej ciąży. Mężczyźni zmuszeni są wchodzić w układy z tzw" surykatkami ".
Jak osoba widzi nic nie jest tylko czarno białe.Nie ma potrzeby straszyć otoczenia że nadlecą czarownice [img=1592901958_x3k1kq4.jpg]Dopisane 23.06.2020r. o godz. 11:02:Uzupełnię jeszcze " prawackiej " osobie jak to było za lewackich czasów.
Pacjent szedł do lekarza specjalisty i po prostu był przyjęty . Czasem czekał w kolejce nawet kilka godzin ale nie kilka lat.W szkołach były pielęgniarki i gabinety stomatologiczne. Nie było katechetów.



Ma pan swoje lata, a takie bzdury wygaduje i nie na temat. W tej całej dyskusji chodzi przecież o LEGALIZACJĘ związków homoseksualnych i legalizację adopcji przez nich dzieci. Jak jest praktycznie od lat, to każdy wnikliwy urzędnik wie, że homoseksualiści kombinują na różne sposoby i swoje cele osiągają. Ale to wciąż co innego niż PRZYZWOLENIE na małżeństwo i adopcję w majestacie prawa, tak jak to jest w innych krajach zachodnich. Ja mam nadzieję, że my Polacy jesteśmy w większości zgodni w tej kwestii i na sodomicką kulturę nigdy się nie zgodzimy.
Sprawa druga - jest to pewne, że jeżeli raz się homoseksualistom ustąpi, to zaraz pojawią się żądania następne. Łatwo przewidzieć, że zażądają legalizacji związków kazirodczych czy pedofilskich, bo taka jest natura ludzka, że żąda coraz większych ustępstw i przywilejów. Wiele organizacji gejowskich w USA otwarcie domaga się zmiany w społecznym i prawnym traktowaniu pedofilii.
Sprawa ostania - niech pan M nie miesza współczesnej ideologii neomarksistowskiej związanej z LGBT, z ideologią komunistyczną/socjalistyczną, która w Polsce przestała istnieć w 1989r. To są rzeczy w wielu aspektach nieporównywalne. Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 czerwca 2020r. o 21:03
~~Smolista Kuningamia napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Smolista Kuningamia napisał(a):

W Kodeksie Karnym są paragrafy na faszystów, nazistów i komunistów. Jeżeli któryś z nacjonalistów jest faszystą, nazistą lub komunistą to można go ścigać.
Warto też rozumieć, że w rozumieniu lewaków patriotyzm jest nacjonalizmem, co jest oczywistą głupotą. Ale czego wymagać od lewaków :(
Coś pojąłeś faclo?


zaraz ...
chcesz mi powiedzieć ze w Polsce nie ma nacjonalistów?
czy też tylko to , że ścigać można tylko nacjonalistę-komunistę ...;)

przecież dzisiejsza skrajna prawica bosaków i winnickich była określana ruchem ''faszyzującym'' nie przez kogoś z ulicy a znanego polityka...

dziwnie interpretujesz pojęcie patriotyzmu i nacjonalizmu ...

opisz mi czym dla ciebie jest jedno i drugie ...;)

wtedy może ''pojmę ''...;)

ja aby ci coś ułatwić napiszę jasno...
wasz nacjonalizm nie ma nic wspólnego z patriotyzmem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Dabecja niezalogowany
23 czerwca 2020r. o 22:45
Ja również nie mam nic do ludzi o odbiegających od normy zachowaniach seksualnych. Niezależnie czy jest to zaburzenie wrodzone, czy nabyte nie ma dla mnie żadnego znaczenia, bo z szacunkiem podchodzę do tych co mi i moim bliskich krzywdy nie robią. Ich sprawa, ich życie, niech żyją 100 lat.

Moja tolerancja ma jednak wyraźne granice.
Jeśli ktoś uważa, że wie jak wychowywać seksualnie moje dziecko to odbieram to jako akt KRYPTOPEDOFILII i nie chcę, nie życzę sobie tego, zabraniam ! Jako rodzic!
Uważam, że ruch LGBT przekracza te granice. Wiem, że są homoseksualiści, którzy też życzą sobie spokoju i nie chcą się identyfikować z ruchem, która nie rozumie jednej ważnej wartości. Tą wartością jest RODZINA.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 czerwca 2020r. o 23:02
jak widzę kunigamia ma problem z odpowiedzią ...

ok.
późno jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 czerwca 2020r. o 23:37
W Bosaku jest więcej patriotyzmu niż w Dudzie i Trzaskowskim łącznie. Pierwszy prowadzoną przez siebie politykę konsultuje w Waszyngtonie, drugi będzie jeździł po dyrektywy do Brukseli i Berlina.

Najwidoczniej w tym kraju trzeba narodowca, żeby zaczął dbać o interesy Polaków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza