Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy
~~Paliowy Bieluń niezalogowany
24 czerwca 2020r. o 14:59
~~Oliwkowozielony Złotlin napisał(a):
skorn napisał(a): W Bosaku jest więcej patriotyzmu niż w Dudzie i Trzaskowskim łącznie. Pierwszy prowadzoną przez siebie politykę konsultuje w Waszyngtonie, drugi będzie jeździł po dyrektywy do Brukseli i Berlina.

Najwidoczniej w tym kraju trzeba narodowca, żeby zaczął dbać o interesy Polaków.


już wszyscy dbali,tylko konfederaci nie mogą się wykazać ,


Jak to nie mogą , a kto skopał kilka kobiet i dzieci na marszu niepodległości .
Prawda że kopiąc się nie cieszyli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 czerwca 2020r. o 15:50
zaraz się pojawi qwax i swoim zwyczajem napisze że nic o tym nie wie...;)
może nawet zaprzeczy...

kiedyś skornowi zadałem chyba ze trzy ,cztery razy pytanie ilu protestujących zatrzymała po pewnym marszu Policja a ilu ''narodowców''którzy rzucali w przechodzących w marszu ludzi butelkami i kamieniami...

skorn nigdy nie odpowiedział ...
może odpowie qwax...;)

wiem ...teraz mnie ponosi fantazja...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowa Jeżyna niezalogowany
24 czerwca 2020r. o 17:39
Niestety sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli.
Już nawet homoseksualiści zaczynają się złościć na poczynania LGBT. Do jakiegoś momentu ta ideologia drażniła tylko rodziny, które po prostu boją się o swoje dzieci. W internecie jednak coraz bardziej zaczynają odcinać się od tęczowej międzynarodówki Ci których niby ma ona reprezentować.
Rozważam głosowanie na konfederację w pierwszej turze. Trzeba ratować dzieci przed KRYPTO pedofilami.
Nie chcę aby moje dziecko było pod kontrolą zaburzonych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 czerwca 2020r. o 17:43
Kiedyś też ci zadawałem pytania i na żadne nie odpowiedziałeś. Co mnie obchodzi kogo zatrzymała policja? Jak rzucasz kamieniami w ludzi to licz się z konsekwencjami bez względu na światopogląd.


PanM napisał(a): LGTB to przypadłość biologiczna a pedofilia działalność kryminalna.

Pedofilia to przypadłość biologiczna tak jak LGBT. Niech pan nie cuduje. Ale kto wie, czy za parę lat nie dojdzie kolejna "literka" : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 czerwca 2020r. o 18:13
co ty nie powiesz?...;)

ja kiedyś cię pytałem o to czy poszedł byś w marszu ''narodowców'' w który jego przeciwnicy rzucali by kamieniami a których chroniła by Policja...

pytałem -puszczając trochę wodze fantazji- czy zabrałbyś na taki marsz żonę i dzieci wiedząc że zaraz tam mogą w was polecieć kamienie...

nigdy nie tylko nie odpowiedziałeś a natychmiast umykałeś chowając się w ''krzaczkach'' ...;)

coś tam gdzieś wspomniałeś że za pięć lat nadejdzie czas na Bosaka...

otóż nie- nie nadejdzie...
do czasu kiedy zarówno Bosak jak i Winnicki będzie nadal opierał się na chorym ''nacjonaliźmie '' ich czas nigdy nie nadejdzie...
Polska jest jednym z krajów najboleśniej dotkniętych okrucieństwami nazizmu a ci których wcześniej wymieniłem są bliscy ''ideom'' faszyzmu ...
i pisz sobie co chcesz , udawaj że nie widzisz niczego co łączy jedno z drugim ...
ale właśnie dlatego że ludzie to widzą Bosak nawet za dziesięć lat nie będzie w drugiej turze...;)

wiesz dlaczego żaden trzeźwo myślący Polak nie poprze Bosaka ?
bo Polacy nie chcą kolejnych odsłon myśli o ''gettach ławkowych'' nikt nie chce kolejnej'' kryształowej nocy'' nikt nie chce przemarszów ''brunatnych koszul''
dzisiaj na szczęście ''brunatnych '' nie widać ale na nieszczęście maszerują już czarne...

oświeć tu forumowiczów kto ,gdzie i kiedy maszerował w czarnych koszulach?

powtarzam - ''czarne koszule '' w Polsce już maszerują a co na to ''władza''?

nie widzi...;)

podobnie dzisiaj Polacy- nie widzą dzisiaj Bosaka nie tylko jako prezydenta ale nie widzą go nawet w drugiej turze...


taka jest prawda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Przypołudnik niezalogowany
24 czerwca 2020r. o 20:26
~Wrzosowa Jeżyna napisał(a): Niestety sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli.
Już nawet homoseksualiści zaczynają się złościć na poczynania LGBT. Do jakiegoś momentu ta ideologia drażniła tylko rodziny, które po prostu boją się o swoje dzieci. W internecie jednak coraz bardziej zaczynają odcinać się od tęczowej międzynarodówki Ci których niby ma ona reprezentować.
Rozważam głosowanie na konfederację w pierwszej turze. Trzeba ratować dzieci przed KRYPTO pedofilami.
Nie chcę aby moje dziecko było pod kontrolą zaburzonych ludzi.


Ciemniaki takie jak ty nakręcają spiralę nienawiści i nietolerancji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowa Jeżyna niezalogowany
24 czerwca 2020r. o 22:00
A ciemniaki takie jak ty bezrefleksyjnie pokochają każdą patologię byleby tylko wcześniej zaakceptowali to Niemcy i Francuzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 czerwca 2020r. o 0:42
Horus napisał(a):

podobnie dzisiaj Polacy- nie widzą dzisiaj Bosaka nie tylko jako prezydenta ale nie widzą go nawet w drugiej turze...


taka jest prawda...


Twoja prawda.

Potencjalnych wyborców Konfederacji są w Polsce miliony, bo to jedyna alternatywa dla ludzi o prawicowych poglądach. Wystarczy tylko punktować sektę pisowską i mafię peowską, a poparcie będzie rosnąć. Ludzie mają gdzieś getta ławkowe sprzed 100 lat, dziś jest inna rzeczywistość. W przyszłości może z tego ruchu powstać coś na kształt Partii Republikańskiej w USA.

Udowodnij, że Bosak jest faszystą. Skoro jesteś taki pewny siebie, nie powinieneś mieć z tym problemu. Tylko pierw zdefiniuj faszyzm.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.