Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wpadł do rowu
~Jasnoniebieska Serduszka niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 18:14
Wygląda na to ,że jechał bardzo wolno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morska Miesiącznica niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 18:51
Tam wszyscy jeżdżą za wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 czerwca 2020r. o 21:04
a dlaczego o tym co działo się dzisiaj pod Krzywą ani słowa?

wiecie o kolizji lawety z TIR-em?

wiecie ile kilometrów miał ''korek''?

byłem w szoku...;)
współczują siedzącym w tych autkach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Serduszka niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 21:08
Warto najpierw sprawdzić czy nie ma niż później pisać bzdury ...

https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=24621
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Świerk niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 21:43
woda szosą ,a kierowiec rowem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 czerwca 2020r. o 22:03
~~Kasztanowa Serduszka napisał(a): Warto najpierw sprawdzić czy nie ma niż później pisać bzdury ...

https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=24621


tak...ja nie mam nic do roboty tylko sprawdzać ...;)

jadąc dzisiaj do Trzebienia kilka minut przed jedenastą już stałem w korku tuż za stacją paliw bo opuszczające A-4 pojazdy blokowały rondo...
rozmawialiśmy o tym z kierowcami...;)

będąc już na wiadukcie spojrzałem w stronę Olszyny...nie widziałem końca w którym kończył się ''korek''

bywaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Serduszka niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 22:05
to po ch.uj tu wchodzisz i pier.dolisz głupoty, że nic o tym nie napisali de.bilu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Trzykrotka niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 5:44
Już po komentarzach widać zalew powchechnej głupoty i zdziczenia obyczajów no po pierwsze skoro nie pisali trzeba zmienić redakcję ..tam napisali po drugie proszę nie nazywać kogoś kto starym Fordem lata po rowach kierowcą ...to ubliża innych porządnym ludziom to jest kierujący nie kierowca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza