Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu wygrał Trzaskowski
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 22:43
~~Kirowy Przypołudnik napisał(a): Tępe buce z wiosek głosują na pis i dude.
Tak jak im każe proboszcz.
Im mniej rozumku tym więcej pisu.

Wieśniaki głosują bo dostali 500+ i teraz nie muszą jeździć do Mopsu i przywozić produktów spożywczych które były specyficznie pakowane tak żeby nie można było zamienić ich na alkohol i odsprzedać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Brzoza niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 22:50
Gmina zagłosowała, bo DAJO, ale, że ZABIERAJO,, to trudno pojąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Narcyz niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 22:52
Wypowiadają się osoby popierające partię PIS bez jakiekolwiek wiedzy, myślący jednokierunkowo tylko i wyłącznie dla swojego dobra. Pieniądze, które dostajecie od " Państwa" i tak byście dostali tylko w innej formie czy podatków czy innych środków dostępnych od Państwa . Szkoda naprawdę, że nie potrafimy myśleć trzeźwo. TYLKO I WYŁĄCZNIE POPARCIE DLA PANA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Abelia niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 22:56
NO! niektórzy mają wybujałą wyobraźnie , że z niczego potrafią zrobić wielkie afery na miliardy złotych, a o prawdziwych aferach i totalnym niszczeniu Państwa przez nieudaczną Platformę!!! to już nic nie pisze. Mamy szczęście że w Polsce w innych regionach mieszkają trochę mądrzejsi ludzie , którzy zauważają prawdę i trochę lepiej znają się na politycy , bo lać wodę to prawie każdy potrafi, ale zrobić coś dobrego , to już nie wielu się udaje i do tej pory . Panu Andrzejowi dużo udało się do tej pory zrobić dobrego i za to jestem mu wdzięczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 22:59
~~Złocisty Narcyz napisał(a): Wypowiadają się osoby popierające partię PIS bez jakiekolwiek wiedzy, myślący jednokierunkowo tylko i wyłącznie dla swojego dobra. Pieniądze, które dostajecie od " Państwa" i tak byście dostali tylko w innej formie czy podatków czy innych środków dostępnych od Państwa . Szkoda naprawdę, że nie potrafimy myśleć trzeźwo. TYLKO I WYŁĄCZNIE POPARCIE DLA PANA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO !!

Może to twój PAN bo na pewno nie mój.
Jdź mu buty wypucować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawa Cieszynianka niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 23:00
~~Bladolawendowa Bazylia napisał(a): Z dwojga zlego lepiej na Dude ,przynamniej nie promuje lgbt!


I nie wpusci uchodźców ,co to tylko socjal będa chcieli i wprowadzic swe muzyłmańskie prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Narcyz niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 23:07
CO JEMU SIĘ UDAŁO DOKONAĆ ??? JA JAKO MŁODY PRZEDSIĘBIORCA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM NIC, NAPRAWDĘ NIC NIE DOSTAŁEM OD PAŃSTWA. WZROSŁY MOJE KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI O OK. 20% . MIESZKANIA OD CZASU PIS WZROSŁY O OK. 40% ? PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ DLA KOGO JEST TEN RZĄD ?? 500 ZŁ ZAMIENIACIE NA 250 PIW PO 2 ZŁ ??? BO CENA ALKOHOLU JEST PODOBNA DO TEJ Z PRZED KILKU LAT? PRZYPADEK ? NA WIOSKACH GDZIE POPARCIE PISOWSKIEJ TRZODY JEST DUŻE ZE WZGLĘDU NA PRZELICZNIK ICH POTRZEBY KONSUMENCKIE TYPU ALKOHOL I UŻYWKI. POPIERAM TRZASKOWSKIEGO !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 23:11
~~Stalowy Niecierpek napisał(a):
~~Złocisty Narcyz napisał(a): Wypowiadają się osoby popierające partię PIS bez jakiekolwiek wiedzy, myślący jednokierunkowo tylko i wyłącznie dla swojego dobra. Pieniądze, które dostajecie od " Państwa" i tak byście dostali tylko w innej formie czy podatków czy innych środków dostępnych od Państwa . Szkoda naprawdę, że nie potrafimy myśleć trzeźwo. TYLKO I WYŁĄCZNIE POPARCIE DLA PANA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO !!

Może to twój PAN bo na pewno nie mój.
Jdź mu buty wypucować.

A ty swojemu panu możesz buty językiem wyglancować i zrobić mu laskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza