Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kilka lat stoi w tym samym miejscu
~Szafranowa Sasanka niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 15:18
Zepchnąć go z górki i po sprawie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowy Złocień niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 15:18
Czego się czepiacie.Ja znam człowieka który też już kilka lat stoi w tym samym miejscu,a należałoby go z tego miejsca przenieść.A kto to taki,to nasz duduś zbawiciel i ojciec narodu.Nasz wódz najdroższy i najukochańszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Nachyłek niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 15:22
Place podatki i mi wolno! Czepcie sie swoich 4 liter!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystobiały Zimowit niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 16:11
A ratusz stoi w tym samym miejscu już chyba z 500 lat ,nie mówiąc o kościele, i też wstyd że straż miejska jeszcze się tym nie zajęła !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Rannik niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 16:25
~Paliowy Złocień napisał(a): Czego się czepiacie.Ja znam człowieka który też już kilka lat stoi w tym samym miejscu,a należałoby go z tego miejsca przenieść.A kto to taki,to nasz duduś zbawiciel i ojciec narodu.Nasz wódz najdroższy i najukochańszy.


Boże..... A jakieś inne skojarzenia masz czy wszystko ci się kojarzy z jednym? Może to nerwica natręctw. To można leczyć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 sierpnia 2020r. o 16:45
a ja znam właściciela ..stary kumpel ze starych ,dobrych czasów ...

i napiszę wam jedno--- możecie ''mu skoczyć'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielaty Sit niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 17:42
Tak stoi tam od zawsze i dłużej niż 10 lat i co z tego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Nagietek niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 17:55
ej no jest sprawa. Z okazji 10 rocznicy postoju, proponuje zaintonować piosenkę i życzyć dalszych 10 lat. Uwaga, wszyscy razem w komentarzach... "Sto lat, sto lat, nie żyje , żyje nam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.