Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galeria handlowa powstanie w Nowogrodźcu
~Błękitny Przegorzan niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 7:58
Sklepikarze do galerii??? A czy przypadkiem część z nich nie korzysta z lokali wynajmowanych od gminy? Cóż za zbieg okoliczności by to był, będzie można potem też to sprzedać. Zróbcie black friday i sprzedajecie wszystko to się więcej nikt nie bedzie czepiał i nastanie pokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowy Koleus niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 8:45
Trzeba inwestowac brawo radni.przeciwnikow inwestycji jest duzo. To ludzie bez wyobrazni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Groszkowy Brokuł niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 9:10
A kiedy powstaną jakieś bloki, kamienice z mieszkaniami do kupienia? Wszystko co powstaje to dla osób z listy u Pana burmistrza. Miasto nie pomaga w zasiedleniu się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistobrązowa Macierzanka niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 9:56
Zasiedlaj się w lesie byle daleko stąd. Nie potrzeba nam tu takich buraków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Kocanki niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 10:11
Panie Michale dlaczego zależy tak panu na tej galerii? Z kim pan rozmawiał? Jestem mieszkańcem, wieloletnim nie zgadzam się na to aby odebrać nam ten plac. Mi też nie podoba się widok pijaczków. Ale jesteście za to odpowiedzialni, co z tym robicie? Dajecie im jeszcze na alkohol, finansujecie posiłki i opiekę. My jako mieszkańcy podpisaliśmy się i przekazaliśmy sprawę, poprzez inicjatora całej akcji do stowarzyszenia. Na dzień dzisiejszy nie mamy do was jako radnych zaufania więc szukamy pomocy w stowarzyszeniu. Pan powiedział, że z nami rozmawiał. I my się zgadzamy to niech pan zrozumie, że się nie zgadzamy na to miejsce. Wybudujcie jak tak chcecie w innym miejscu. Zróbcie nam w tym miejscu tak abyśmy mogli spędzać tam czas bez tej waszej galerji na cholerę nam ona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Kocanki niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 10:14
~Złocistobrązowa Macierzanka napisał(a): Zasiedlaj się w lesie byle daleko stąd. Nie potrzeba nam tu takich buraków.


Nam czyli komu? To mam tu kawałek lasu wiec zostaw mi go w spokoju. A ty sobie powstaw namiot w tej galerji i tam mieszkaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Dereń niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 10:30
Robert buduje:kamienice na ul 1go Maja no brak tam parkingu auta stoją na drodze i blokują przejazd ,teraz obok powstanie galeria też bez parkingu,na dzień dzisiejszy trzeba walczyć o miejsce parkingowe pod własnym miejscem zamieszkania,zgroza ,a może by tak pomyśleć o zagospodarowaniu placu na ul Cichej Szpitalnej za murem obronnym z wykorzystaniem na parking dla mieszkańców ul Kościelnej troche kostki brukowej ze dwie latarnie dwie kamery i problemy parkingowe rozwiązane.nie można zapraszać gości jak nie można ich ugościć.a wracając do tematu galerii to miejsce sie kompletnie nie nadaje ,park pomnik żule tj urok tego małego miasta.mieszkam tu 48 lat i jestem dumny z mojej miejscowości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Plektrantus niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 10:44
Veto wszystko wetuje. Tak organizacja, nie myślą racjonalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.