Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dobrze kładziemy kostkę - T&W
~Różowofioletowy Przetacznik niezalogowany
4 marca 2021r. o 13:40
Ładnie to wygląda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatny Szparag niezalogowany
4 marca 2021r. o 22:49
Polecam firmę Fajne chłopaki , dokładni przede wszystkim żadnych zastrzeżeń Wielki plus za podejście Moja rekomendacja jest na Tak Polecam Firmę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Fortegilla niezalogowany
5 marca 2021r. o 8:49
Jaka cena za m2?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Dziurawiec niezalogowany
5 marca 2021r. o 9:31
Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabelowy Czosnek niezalogowany
5 marca 2021r. o 9:40
Tak dobrze robią że muszą się ogłaszać? Ja szukałem i czekam już miesac na brukarzy. Ponad 150m3 więc sporo. Fachowiec roboty nie szuka..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabelowy Czosnek niezalogowany
5 marca 2021r. o 9:54
Dlaczego komentarz o koparce zniknął? Nawet takie wypowiedzi moderatorujecie?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoróżowa Kuningamia niezalogowany
5 marca 2021r. o 13:57
Nie polecam tej firmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Werbena niezalogowany
5 marca 2021r. o 18:33
jak byli dobrzy to nie musieli by sie reklamowac bo takie firmy maja mnóstwo zleceń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.