Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wojtek Wiśniewski nie żyje

~~Coco 9 czerwca 2021r. o 14:39
Tak
Żegnaj mój przyjacielu
Bratnia dusza
Zawsze w myslach

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Alstremeria 11 czerwca 2021r. o 10:35
Tymi słowami pożegnaliśmy Wojtka w imieniu społeczności Festiwalu Blues nad Bobrem: "Był kolorowym ptakiem, żył muzyką" napisała uczestniczka festiwalu BLUES NAD BOBREM.
Wojtek od niepamiętnych lat interesował się muzyką, zarażał tą pasją wszystkich, których spotkał na swej drodze. Już ponad 45 lat temu uczestniczył jako słuchacz we wszystkich dostępnych wydarzeniach muzycznych. Także w zakładowych domach kultury prowadził audycje muzyczne. Poświęcał temu swój sprzęt, swoje zbiory płyt i czas.
Chętnie dzielił się swą wiedzą muzyczną ze wszystkimi znajomymi. Nie był w swych zainteresowaniach jednostronny, zachwycał się zarówno jazzem, jak i muzyką współczesną. Szczególnie ukochał bluesa.
Mimo, że nie nie grał na żadnym instrumencie,(może trochę pogrywał na harmonijce ustnej) był nieodłącznym uczestnikiem BLUESA NAD BOBREM. Uczestnicy warsztatów i wykładowcy po otrzymaniu informacji o śmierci Wojtka piszą o nim jak o przyjacielu, pozytywnym, kolorowym człowieku, prawdziwym BLUESMANIE.
Trudno będzie sobie wyobrazić dobry koncert bluesowy bez wojtkowego "brawo chopy",bez tańca pod sceną, bez jego pozytywnej obecności.
Jeszcze jedno dobre słowo należy się Wojtkowi. Nie był człowiekiem majętnym, ale chętnie obdarzał przyjaciół np. płaskorzeźbami, które wykonywał na kawałkach drewna.
Wojtku, będzie brakowało Ciebie tutaj z nami, ale wiedz, że każdy blues zagrany w Bolesławcu będzie wspomnieniem Ciebie - prawdziwego bluesmana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Ziarnopłon 11 czerwca 2021r. o 22:29
~~Monika napisał(a): Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27


... to sie, k**a, trochę spóźniłaś... Wojtek właśnie umarł!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy