Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA RENA - praca!
BolecFORUM Nowy temat

Śmieci Gmina Bolesławiec

7108
dianalady 18 czerwca 2021r. o 20:37
Co się dzieje z wywozem śmieci w Kraśniku Górnym? Zgodnie z harmonogramem dzisiaj tj. 18.06 powinni wywieźć zmieszane, biodegradowalne i plastiki. Te ostatnie wywieźli ale zmieszane stoją do teraz. Ostatnio też tak było, że jednego rodzaju nie zabrali - dopiero w poniedziałek wywieźli. Cena od nowego roku została podniesiona o 100% i coś takiego nie powinno się dziać!!! Coś jest chyba nie tak z firmą wywożącą. Proszę władze gminy o interwencję w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Rdest 18 czerwca 2021r. o 21:17
Nie tylko w Kraśniku nie wywożą zgodnie z harmonogramem. Do tego zawsze kubłyna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Rdest 18 czerwca 2021r. o 21:19
Do tego zawsze kubły na śmieci porozwalane, potrafią na środku drogi zostawić. Ta firma to porażka. Zmonopolizowali rynek, ceny w górę, jakość w dół. Najlepiej byłoby ich pogonić na cztery wiatry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.