Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Alarm meteorologiczny pierwszego stopnia dla powiatu bolesławieckiego - wystąpią burze z gradem
~~Bolecnauta 2 sierpnia 2021r. o 16:43
Mylą się często
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grzmociciel 2 sierpnia 2021r. o 18:43
I co był ten grad? Jestem teraz w Acapulco więc nawet nie mam jak ochronić pomidorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula 2 sierpnia 2021r. o 22:36
I gdzie ten afrykański armagedon wy już nie słuchajcie tych oszołomów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nowy 2 sierpnia 2021r. o 23:36
Przy temperaturze 21 stopni jest niemożliwe opad gradu , przecież wiadomo trzeba temperatury żeby chmura wzniosła się w górną część troposfery . Po co to straszenie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Sasanka 3 sierpnia 2021r. o 8:03
~~Nowy napisał(a): Przy temperaturze 21 stopni jest niemożliwe opad gradu , przecież wiadomo trzeba temperatury żeby chmura wzniosła się w górną część troposfery . Po co to straszenie???

Ano po to żeby płazki co ostatnio na FB płakał że nie dostali sms'a że będzie padać, mogli swoje wiejskie włości zabezpieczyć. Zebrać kury itp.... Bo jak nie dostaną ostrzeżenia, sami nie są w stanie zobaczyć prognozy pogody... Może oglądają trudne spawry bądź jakąś inną bzdure w tym stylu a może po prostu nie rozumieją prognozy pogody... Bądź wyrozumiały...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.