Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Pizzeria do przejęcia
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Borys żąda zwołania okrągłego stołu w sprawie rozwiązania problemów związanych z Turowem i obarcza rząd za brak kompetencji i arogancję w stosunku do Czechów
~~Anonim 23 września 2021r. o 2:33
Widzę pani Izabelo ze nie ma pani auta i jest pani z tych co 500+jest wszystkim o maga w życiu osiągnąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim 23 września 2021r. o 2:36
https://www.bankier.pl/moto/rewolucja-w-kodeksie-drogowym-te-przepisy-maja-zmienic-sie-w-grudniu-2021-r-9976/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim 23 września 2021r. o 2:37
To nam funduje za krec ist rząd proszę przeczytać jakie przepisy wchodzą 1grudnia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasty Głąbigroszek 23 września 2021r. o 6:45
~~Izabelowa Wiekuistka napisał(a): Mandaty idą do góry , tak trzymać .


Ciemnogród odezwał się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Mahonia 23 września 2021r. o 6:51
Ze sprawy Turowa płynie ważna lekcja: z Brukseli, od jej komisarzy i trybunałów, przychodzą także szkodliwe zalecenia i zabójcze dla gospodarki żądania. Oczywiście, dla ludzi nie patrzących na Unię w kategoriach quasi-religijnych to oczywiste, ale dla wielu Polaków to może być moment przebudzenia. Dostrzeżenia iż nic i nigdy nie zwalnia nas z dbania o własne interesy, analizowania sytuacji.Czy opozycja jest do tego zdolna? Pierwsze reakcje były przerażające: zamknąć. Ale jeszcze bardziej przeraża, że w czwartym miesiącu, przekaz jest podtrzymywany, i to z ust niedawnej kandydatki na prezydenta. Tak że Pan Borys niech najzwyczajniej zamilczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Winnik 23 września 2021r. o 8:18
~~xyc napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bolek ale nie strajkuj napisał(a): borys frajer przecierz głosowali na was w bogatyni na prezydenta 51 % czaskoski teraz robią z piczki jezioro czaskoski mówi zamknąc a on mówi o niekompetencji ty sie huj u bój tuska on ma tyle zajumanej kasy np, amber gold itp .dla niego jesteś nawozem pod guwwwno


A ty cwelu jesteś guwwwnem jako nawóz .

Bądź konsekwentny i napisz "nawus":)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Berberys 23 września 2021r. o 8:55
~~Brunatnoceglasta Mahonia napisał(a): Ze sprawy Turowa płynie ważna lekcja: z Brukseli, od jej komisarzy i trybunałów, przychodzą także szkodliwe zalecenia i zabójcze dla gospodarki żądania. Oczywiście, dla ludzi nie patrzących na Unię w kategoriach quasi-religijnych to oczywiste, ale dla wielu Polaków to może być moment przebudzenia. Dostrzeżenia iż nic i nigdy nie zwalnia nas z dbania o własne interesy, analizowania sytuacji.Czy opozycja jest do tego zdolna? Pierwsze reakcje były przerażające: zamknąć. Ale jeszcze bardziej przeraża, że w czwartym miesiącu, przekaz jest podtrzymywany, i to z ust niedawnej kandydatki na prezydenta. Tak że Pan Borys niech najzwyczajniej zamilczy.


I to są właśnie skutki polityki anty-wszystko PiS... Najpierw swoim kłamstwami i manipulacjami obrzydzić unię, potem zrobić referendum o wyjściu. Tymczasem CAŁA wina za zaistniałą sytuację jest po stronie nierządu. Zrobili to celowo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta 23 września 2021r. o 9:33
Nie chcieli dogadać się z Czechami, bo w głowie mają dyktaturę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy