Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od nieruchomości w górę od 2022 roku. Jeszcze kilka lat temu Bolesławiec reklamował się zwolnieniem z tej daniny
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 8:21
~~tadek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zarumieniona Bakopa napisał(a): Strajk mieszkańców tyle zostało!!!! pogonić odwołać prezydenta można referendum zrobić, ludzie ruszcie się bo na chleb wam braknie niedługo!!!


Niestety ludzie potrafią wyjść w obronie wmówionego zagrożenia prywatnej stacji telewizyjnej, ale nie potrafią wyjśc na ulicę z powodu łupienia ich na podatkach. To pokazuje co telewizja potrafi zrobić z mózgu. Gdyby ratusz miał opozycyjną telewizję to może udałoby się zmobilizować ludzi. To jednak nie możliwe, bo wszystkie media w tym prywatne sa kupione. PiS może się uczyć od naszego jaśniepana.


uważasz ze ludziom myślącym potrzebny jest przekaz tej czy innej tv?
owszem ...dzięki internetowi czy tv można się jakoś ukierunkować ale jeśli ma się zdolność wnikliwej obserwacji żadna tv nie będzie na takiego kogoś mieć najmniejszego nawet wpływu...
a może warto się pozbyć politycznego nastawienia i skupić się tylko na tym co złego widzi się w poczynaniach w tym przypadku naszego lokalnego ''cara''...;D
przypomnę ci tu jak przed laty pisałem co ludzie zrobili ze swoim lokalnym ''kacykiem'' a chodzi o Żagań...
facet wyjechał na ''taczce''aż miło...
tutaj lokalne koterie-w tym tzw. opozycyjne- nigdy same sobie krzywdy nie zrobią...
zwłaszcza kiedy widzę że sami mieszkańcy są aż tak podzieleni ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Diaskia niezalogowany
22 października 2021r. o 8:22
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Diaskia napisał(a):
Nie nie masz racji. To taki wioskowy głupek a że przy okazji fan jełopozycji to sprawa drugorzędne ale też ważna..

No to w końcu kto popiera jełopozycję, kulturalni i wykształceni czy wioskowe głupki. Bo śledząc wpisy na forum to bym się raczej skłaniał ku tym drugim.
10/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 8:22
~~Zarumieniona Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Diaskia napisał(a):
Nie nie masz racji. To taki wioskowy głupek a że przy okazji fan jełopozycji to sprawa drugorzędne ale też ważna..

No to w końcu kto popiera jełopozycję, kulturalni i wykształceni czy wioskowe głupki. Bo śledząc wpisy na forum to bym się raczej skłaniał ku tym drugim.


Dlaczego obrażasz ludzi???? nie można normalnie się wyrażać na forum?

Twoja wypowiedź tylko potwierdza moje przypuszczenia. Nie grzeszysz inteligencją, skoro w mojej wypowiedzi doszukałeś się obrazy. Mam po prostu dysonans poznawczy. Niby wmawia się nam że na jełopozycję głosują ludzie wykształceni, to skąd tyle denny wpisów ich popleczników? Możesz mi to jakoś rzeczowo wyjaśnić? Mam nadzieje że teraz już zrozumiałeś. Bardziej łopatologicznie nie potrafię już tego napisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 8:23
~~ZK Polska napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~JACUZZA napisał(a): Wszystkiemu winien kaczor h-u.j p-osr.any

To głos kulturalnego i wykształconego wyborcy jałopozycji.


Pośród pisowskich „mord zdradzieckich”, „kanalii”, „łotrów”, „komunistów i złodziei”, „wdów ubeckich”, „upiorów bolszewickich”, zwracania się per Herr, środkowych palców Pyzika czy Lichockiej - nagle najbardziej boli „ wuj ob.sr.any”. Niech żyje pani Dulska! Wiwat drugi policzek!

pięknie ''zaorałeś '' tutaj ''tytonia''
teraz jak zwykle zamilknie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 8:43
Zrozum chłopcze że "mnie wali" kto kogo nazwał łotrem, kanalią czy czymś gorszym. Często takie stwierdzenia są najtrafniejszym opisem osób, których dotyczą.
Mierzi mnie jedynie, gdy ktoś czepia się normalnych przypadłości ludzkich, jak starość, choroba, czy wady wrodzone, na które praktycznie nie mamy wpływu. A ty się przedszkolaku dalej podniecaj kto tam co komu powiedział i kto kogo "zaorał" :-DDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Diaskia niezalogowany
22 października 2021r. o 8:52
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Zrozum chłopcze że "mnie wali" kto kogo nazwał łotrem, kanalią czy czymś gorszym. Często takie stwierdzenia są najtrafniejszym opisem osób, których dotyczą.
Mierzi mnie jedynie, gdy ktoś czepia się normalnych przypadłości ludzkich, jak starość, choroba, czy wady wrodzone, na które praktycznie nie mamy wpływu. A ty się przedszkolaku dalej podniecaj kto tam co komu powiedział i kto kogo "zaorał" :-DDD
. Nie zwracaj na niego uwagi. Tacy jak ok, sami piszą spod tyldy a później sami siebie chawalą że "celna uwaga" i że np. "świetne go zaoraleś". To taka przypadłość psychiczną. W ogóle pomijaj jego komantarze jak już duża część ludzi tutaj zagladajcych..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 8:57
zrozum chłopcze że ''wali mnie '' fakt że ktoś taki jak ty przypisuje innym i mnie ''lewactwo'' bo inne myślenie ci nie pasuje..
mierzi mnie to jak taki ktoś jak ty mając ''boga na ustach'' kipisz wręcz nienawiścią do innych którzy w dupie mają twoja ideologię ...
teraz kiedy ponownie nie masz nic do powiedzenia piszesz do mnie ''przedszkolaku''?
a więc zacytuję ci twoje własne słowa ...''wal się '' :D :D :D

myślę że to cię nie obraża i nie strzelisz tu ''focha''...;D
pamiętaj jedno..
''kij ma dwa końce'' więc zawsze możesz dostać po garbie drugim ...;D

chłopcze...HAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tadek niezalogowany
22 października 2021r. o 8:59
Horus napisał(a):
uważasz ze ludziom myślącym potrzebny jest przekaz tej czy innej tv?
owszem ...dzięki internetowi czy tv można się jakoś ukierunkować ale jeśli ma się zdolność wnikliwej obserwacji żadna tv nie będzie na takiego kogoś mieć najmniejszego nawet wpływu...
a może warto się pozbyć politycznego nastawienia i skupić się tylko na tym co złego widzi się w poczynaniach w tym przypadku naszego lokalnego ''cara''...;D
przypomnę ci tu jak przed laty pisałem co ludzie zrobili ze swoim lokalnym ''kacykiem'' a chodzi o Żagań...
facet wyjechał na ''taczce''aż miło...
tutaj lokalne koterie-w tym tzw. opozycyjne- nigdy same sobie krzywdy nie zrobią...
zwłaszcza kiedy widzę że sami mieszkańcy są aż tak podzieleni ...


To wytłumacz mi dlaczego ludzie nie wychodzą na ulicę z powodu podnoszenia kolejnych danin a wychodzą "bronić" prywatnej stacji i interesu? Powiem Ci dlaczego, bo ta telewizja trąbiła o tym 24//7. Gdyby w Bolesławcu była taka telewizja to ratuszowy dawno na taczkach by wyjechał... Ratuszowy jednak wie że to byłby jego koniec, dlatego kontroluje wszystkie lokalne media. Opozycji pozostaje ograniczony przekaz na socjal mediach i czasami jakiś artykuł na bolcu. Tak się wyborów nie wygra, a ratuszowy ich nie przegra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza