Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od nieruchomości w górę od 2022 roku. Jeszcze kilka lat temu Bolesławiec reklamował się zwolnieniem z tej daniny
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 9:27
Horus napisał(a):
mierzi mnie to jak taki ktoś jak ty mając ''boga na ustach'' kipisz wręcz nienawiścią do innych którzy w dupie mają twoja ideologię ...
teraz kiedy ponownie nie masz nic do powiedzenia piszesz do mnie ''przedszkolaku''?
a więc zacytuję ci twoje własne słowa ...''wal się '' :D :D :D

myślę że to cię nie obraża i nie strzelisz tu ''focha''...;D
pamiętaj jedno..
''kij ma dwa końce'' więc zawsze możesz dostać po garbie drugim ...;D

chłopcze...HAHAHAHA

Nienawiścią? Ja kocham wszystkich ludzi. Nawet ciebie. Czy inaczej poświęcałbym ci tyle uwagi? "Przedszkolaku" idealnie oddaje co tu wyprawiasz na forum. Zabolało? Powinno. Prawda często jest bolesna. Ale prawda też nas wyzwoli. Może to skłoni cie w końcu do jakichś przemyśleń, ku czemu zmierzasz. Nie jest moim zamiarem pastwić się nad tobą, a raczej pomóc ci stać się lepszym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Dzwonek niezalogowany
22 października 2021r. o 10:04
Q........a ale miasto, y.......bią nas z każdej strony, najpierw parkomaty, teraz podatki, i pewnie dalej myślą jakby tu doić szarego, końca nie widać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
22 października 2021r. o 10:22
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JACUZZA napisał(a): Wszystkiemu winien kaczor h-u.j p-osr.any

To głos kulturalnego i wykształconego wyborcy jałopozycji.

ŁoPOzycja my wspaniała
Każdy z nas to tępa pała
Mózg nasz myślą nieskalany
Całkiem jak zwykłe barany

TVNu my słuchamy
Dzięki temu rację mamy
Nadzieja my Europy
Wulgarne baby i chłopy

My też zawsze Kaczora
Chcemy wsadzić do wora
Wodzem nam lamparcica
Od razu bierze nas chcica

Osoby my postępowe
Chociaż nie rozpłodowe
Matkę Ziemię chronimy
I tęczową sektę chwalimy

Dzisiaj w siłę rośniemy
Lecz wkrótce wyginiemy
W imię lewackiego postępu
Wybijemy ludzkość do szczętu



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 11:10
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):

Nienawiścią? Ja kocham wszystkich ludzi. Nawet ciebie. Czy inaczej poświęcałbym ci tyle uwagi? "Przedszkolaku" idealnie oddaje co tu wyprawiasz na forum. Zabolało? Powinno. Prawda często jest bolesna. Ale prawda też nas wyzwoli. Może to skłoni cie w końcu do jakichś przemyśleń, ku czemu zmierzasz. Nie jest moim zamiarem pastwić się nad tobą, a raczej pomóc ci stać się lepszym.

przestań z tym kochaniem ''wszystkich'' bo zajadów się nabawię ze śmiechu...najlepiej ci wychodzi okazywanie tego ''szacunku'' kiedy starasz się tu przekazać innym swoje nauki o chrześcijaństwie i jakie to dobro

myślisz ze tak płytkie określenie mnie zabolało?
tylko mnie rozśmieszyło ..;Dbo zaraz po tym kolejny pierd ze ''prawda nas wyzwoli'' ;D
czyja prawda?...twoja?
to co robię na forum i to co piszę jest przemyślane od dawna ...
bredzisz ''chłopcze'' :D pisząc o jakimś ''pastwieniu'' czy też tym ze chcesz mi pomóc stać się lepszym...

ciekawe to bo jest w tobie tyle jadu że aż trudno uwierzyć ze uważasz się za katolika...
no tak-to jest przecież twoje zdanie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
22 października 2021r. o 11:55
Prawda jest taka że ...y zabrali kasiore i zwalili wszystkie konna samorządy więc ileż można jakieś granice są już nie wspomnę o darmowej komunikacji . Przypomnę wyborcom PiS kogo sobie wybrali więc koszyty też poniesiecie .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 11:58
Widzę, że trafiłem cię we właściwe miejsce. Ochłoń, przemyśl...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Urzędnik ratuszowy pisze niezalogowany
22 października 2021r. o 12:03
~~Ewa napisał(a): Prawda jest taka że ...y zabrali kasiore i zwalili wszystkie konna samorządy więc ileż można jakieś granice są już nie wspomnę o darmowej komunikacji . Przypomnę wyborcom PiS kogo sobie wybrali więc koszyty też poniesiecie .Zastosowana autokorekta


Patrząc na ten wpis, to pewnie jakiś wielki urzędnik z Ratusza to pisał. Straszne zdenerwowanie w tekście widoczne :)
Nie wybierałem PiSów i chciałbym przypomnieć, że głupie decyzje o chwilowym braku podatku od nieruchomości czy darmowej komunikacji nie zapadały na Nowogrodzkiej w Warszawie, ale w bolesławieckim Ratuszu. Możesz urzędniku nam przypomnieć te uchwały? Kto wnioskował i jakie było uzasadnienie? Kto głosował za, a kto przeciw?
No i skoro okazało się, że uzasadnienie w praktyce się nie sprawdziło (proszę o dane liczbowe) to napisz, kto poniósł konsekwencje z powodu uchwalenia głupiej uchwały?

PS
Nie denerwuj się, weź trzy oddechy przed odpisaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
22 października 2021r. o 15:03
~~Urzędnik ratuszowy pisze napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ewa napisał(a): Prawda jest taka że ...y zabrali kasiore i zwalili wszystkie konna samorządy więc ileż można jakieś granice są już nie wspomnę o darmowej komunikacji . Przypomnę wyborcom PiS kogo sobie wybrali więc koszyty też poniesiecie .Zastosowana autokorekta


Patrząc na ten wpis, to pewnie jakiś wielki urzędnik z Ratusza to pisał. Straszne zdenerwowanie w tekście widoczne :)
Nie wybierałem PiSów i chciałbym przypomnieć, że głupie decyzje o chwilowym braku podatku od nieruchomości czy darmowej komunikacji nie zapadały na Nowogrodzkiej w Warszawie, ale w bolesławieckim Ratuszu. Możesz urzędniku nam przypomnieć te uchwały? Kto wnioskował i jakie było uzasadnienie? Kto głosował za, a kto przeciw?
No i skoro okazało się, że uzasadnienie w praktyce się nie sprawdziło (proszę o dane liczbowe) to napisz, kto poniósł konsekwencje z powodu uchwalenia głupiej uchwały?

PS
Nie denerwuj się, weź trzy oddechy przed odpisaniem.

Dobrze byłoby przywołać te uchwały przed wyborami.
Ale podstawą jest likwidacja telewizji bolesławieckiej i nie głosowanie na ludzi z kliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.