Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ogromne długi bolesławieckiego szpitala

~~Pomarańczowożółta Pęcherznica niezalogowany
przedwczoraj o 17:29
Tak to jest gdy dyrektor szpitala Kamil Barczyk biega z polityczną zadyszką na otwarcie przedszkoli basenów czy innych atrakcji jako Bezpartyjny Samorzadowiec zawsze z Romanem i Gabrysiakiem... a potem udeptuje szpitalne trawniki z Trzecią Drogą na eventach w ramach godzin pracy a gdy nic się nie dzieje to muzykuje w swoim wirtualnym szpitalu na mandolince.Skąd te 49 mln długu???
Przecież zaangazowanie widać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JosephDat niezalogowany
przedwczoraj o 17:36
website link The Sandbox Shop
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Rezeda niezalogowany
przedwczoraj o 21:22
~~Pomarańczowożółta Pęcherznica napisał(a): Tak to jest gdy dyrektor szpitala Kamil Barczyk biega z polityczną zadyszką na otwarcie przedszkoli basenów czy innych atrakcji jako Bezpartyjny Samorzadowiec zawsze z Romanem i Gabrysiakiem... a potem udeptuje szpitalne trawniki z Trzecią Drogą na eventach w ramach godzin pracy a gdy nic się nie dzieje to muzykuje w swoim wirtualnym szpitalu na mandolince.Skąd te 49 mln długu???
Przecież zaangazowanie widać ;)Celne i prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Budleja niezalogowany
przedwczoraj o 21:51
~~Jasnofioletowa Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółta Pęcherznica napisał(a): Tak to jest gdy dyrektor szpitala Kamil Barczyk biega z polityczną zadyszką na otwarcie przedszkoli basenów czy innych atrakcji jako Bezpartyjny Samorzadowiec zawsze z Romanem i Gabrysiakiem... a potem udeptuje szpitalne trawniki z Trzecią Drogą na eventach w ramach godzin pracy a gdy nic się nie dzieje to muzykuje w swoim wirtualnym szpitalu na mandolince.Skąd te 49 mln długu???
Przecież zaangazowanie widać ;)Celne i prawdziwe.
Bo mandolina, mandolina mandola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego