Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrucie Odry - już rok temu posłanka z Bolesławca interweniowała w sprawie zatruwania rzeki!
~~bazyliszek niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 8:14
Wiceminister infrastruktury Witkowski : Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, z ręką na sercu wszystkim wędkarzom poniżej Cigacic, że spokojnie mogą łowić ryby, a mieszkańcy mogą spokojnie wejść do Odry.

JA MU UWIERZĘ JAK PÓJDZIE PIERWSZY .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~small cyc niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 8:15
~~bazyliszek napisał(a): Wiceminister infrastruktury Witkowski : Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, z ręką na sercu wszystkim wędkarzom poniżej Cigacic, że spokojnie mogą łowić ryby, a mieszkańcy mogą spokojnie wejść do Odry.

JA MU UWIERZĘ JAK PÓJDZIE PIERWSZY .

Cytując klasyka "nie wierzcie politykom". I to nie tylko tym ale KAŻDEMU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~różowa niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 8:19
~~Feluś napisał(a): Zieloni dawno powinni zablokować tą firmę. Chyba że ich cele to fiksum.

~~Feluś napisał(a): Zieloni dawno powinni zablokować tą firmę. Chyba że ich cele to fiksum.


Zieloni są tam gdzie można wyciągnąć kasę. Gdyby tak naprawdę zależało im na ekologii to już dawno sami doszliby skąd się wzięły te zanieczyszczenia.
Ponadto obecni zieloni są jak arbuzy: niby zielony ale w środku czerwony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPISPRL niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 8:25
Z tym Jack-polem to nie takie oczywiste. Firma mieści się pod Wrocławiem a zanieczyszczenia były widoczne podobno na Górnym Śląsku. Nie zapominajmy że rzeka płynie również przez Czechy.
A wszystkiem PISopętanym przypominam że żyjemy w cyrku gdzie nie ma prawdziwej opozycji tylko układ polityczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starzec z Ocic niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 8:30
~~POPISPRL napisał(a): Z tym Jack-polem to nie takie oczywiste. Firma mieści się pod Wrocławiem a zanieczyszczenia były widoczne podobno na Górnym Śląsku. Nie zapominajmy że rzeka płynie również przez Czechy.
A wszystkiem PISopętanym przypominam że żyjemy w cyrku gdzie nie ma prawdziwej opozycji tylko układ polityczny.


Ale jedno w tej tragedii jest pewne , to wina Tuska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 11:40
Niemcy wystąpią o gigantyczne odszkodowanie - zapowiada Karol Ciężak z Towarzystwa na Rzecz Ziemi . Oczywiście będą mogli zrobić to jedynie, gdy okaże się, że winna zanieczyszczeniom jest Polska. Śledztwo w tej sprawie wszczął już Krajowy Urząd Kryminalny w Brandenburgii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Mikołajek niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 11:56
ta pani miała na myśli zapewne wisłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 13:14
Rok temu interweniowała w sprawie aktualnego zatrucia?
To jakaś jasnowidzka?
Chociaż ja podejrzewam że sprawa może mieć podłoże naturalne.
Pod ziemią jest dużo naturalnych zbiorników ze stężoną solanką.
Jak spadł poziom wód to taki zbiornik mógł zostać naturalnie opróżniony.
Należy mi się bańka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza