Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na dożynkach gminy Bolesławiec w Żeliszowie -WIDEO, FOTOREPORTAŻ
~~Zszarzały Żeniszek niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 6:42
Pieknie spiewa zespol z Zeliszowa pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza Pana Mariana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Mina niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 7:29
Nigdy nie widziałem mniej ludzi na gminnej imprezie, a tym bardziej na dożynkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Kaczeniec niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 7:35
~~Granatowa Mina napisał(a): Nigdy nie widziałem mniej ludzi na gminnej imprezie, a tym bardziej na dożynkach.

A ja nigdy nie widziałam, żeby mimo padającego deszczu przyjechało tyle ludzi :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xuw niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 7:40
Na zdjęciu stoi dwóch PISwców i dwóch byłych PZPRowców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Mina niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 7:47
Śmieci w górpodnoszą co rusz, podatki tak samo, domy ludowe cena też podnoszona, a tu zapraszają dwie gwiazdy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winorośl niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 7:48
fajna dobra, ale kosztowna impreza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Mina niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 8:01
~~Anonim napisał(a): Jedzenie lipa- ,,fud trucki,, a nie domowe jedzenie. Bardzo słabo ze tylko jedno KGW miało stoisko. Wstyd żeby na dożynkach nie można było specjałów Gospodyń wiejskich spróbować bo Gmina wolała wpuścić budy z jedzeniem.


Tak jest.
Wołajmy koła z innych gmin, a nasze niech patrzą z boku. Jaka to aktywizacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Rozchodnik niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 8:48
Suskiego i Kukiza mogli zaprosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.