Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W sobotę o 16 w Rynku protest w sprawie Strefy Płatnego Parkowania
~~Alf niezalogowany
23 września 2022r. o 20:33
~~Mariusz Krzyżaniak napisał(a): Jestem przeciwny parkomatom ..przyjezdzam do Bolesławca bardzo często i muszę gruba kasę zostawić jak u kogoś robię to prawie 40 zł dziennie place paranoja ,miasto dziczeje zamiast zachęcać


Ja wogóle nie przyjmuję zleceń w strefie. Niech im Roman robi usługi. Walić tą mieścinę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gruby 53 niezalogowany
24 września 2022r. o 23:26
Nie wiem kto na tym zarabia czy miasto czy jakaś firma ale aby była strefa to trzeba przygotować te miejsca przygotować miejsce dla niepełnosprawnych a przede wszystkim dać pół godziny darmowe aby można zrobić zakup lub załatwić sprawę czy odwiedzić schorowanych rodziców , seniorów dostarczyć zakupy kochani radni opamiętajcie się wyborcy za to wam podziękują przy urnach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
26 września 2022r. o 6:52
Ludy parkujta gdzie popadnie ,a mandaty odsyłajcie Kaczyńskiemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.