Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skontrolują szamba i ich oczyszczanie
~~Tabaczkowa Kosodrzewina niezalogowany
24 września 2022r. o 22:53
Podejrzewam, że to dotyczy osób nielubianych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mateusz M niezalogowany
25 września 2022r. o 9:01
Nie bedzie kanalizowania kolejnych gmin ,bo nie ma funduszy unijnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~petent niezalogowany
25 września 2022r. o 9:17
~~Tabaczkowa Kosodrzewina napisał(a): Podejrzewam, że to dotyczy osób nielubianych.

To jest w 100% prawda ,Ja mam działkę budowlaną na której jest stara stodoła i co się okazuje dostaję nakaz z Gminy ,że mam na własny koszt zrobić przyłącze do kanalizacji pod groźbą kary administracyjnej ,więc wystąpiłem o kosztorys do Hydro -Tech ,zrobili mi kosztorys który opiewał na kwotę trzy razy większą jak prywatnego wykonawcy,nadmieniam, że burmistrza nie cierpię a on mnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Perukowiec niezalogowany
25 września 2022r. o 9:32
Bardzo dobrze że będą kontrolować ,sam im wskaże kto wylewa szambo w nocy ,ostatnio podjechałem pod Dino w Gościszowie smród szamba z rowu walił tak że liście opadają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
26 września 2022r. o 10:02
~~Pomarańczowobrązowy Perukowiec napisał(a): Bardzo dobrze że będą kontrolować ,sam im wskaże kto wylewa szambo w nocy ,ostatnio podjechałem pod Dino w Gościszowie smród szamba z rowu walił tak że liście opadają

Kapusie krótko żyją śmierdzielu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowa Wiśnia niezalogowany
26 września 2022r. o 14:51
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowobrązowy Perukowiec napisał(a): Bardzo dobrze że będą kontrolować ,sam im wskaże kto wylewa szambo w nocy ,ostatnio podjechałem pod Dino w Gościszowie smród szamba z rowu walił tak że liście opadają

Kapusie krótko żyją śmierdzielu .

I wszyscy co usuwają wpisy . Prawda w oczy kole . Poczekamy i sprawdzimy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.