Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu powstał regionalny oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji
~~Brunatnoczerwony Koleus niezalogowany
25 października 2022r. o 19:52
Piotr członka to oczywiście nie rodzina członków z Tomaszowa :-) członków jest dużo. Nie rodzina która załatwia wypadkowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Koleus niezalogowany
25 października 2022r. o 19:54
~~Różowoczerwony Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowoczerwony Kokornak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a): Biedni kryzys taki ludzie nie mają za co sobie ugotować ale kasa na kyrestwo jest

Chyba makowin (ugotować) ten co pracuje to zawsze coś ma :> I dobrze, niech się wreszcie wezmą i zrobią porządek z patologią , bo niedługo to wszystko zacznie nam z domów znikać. Fakt , taka bieda, że na narkotyki nie starcza i chlanie, to muszą kraść :( :> :>
Oni nie pracują głupku oni kradną!
Przeczytaj fiucie ze zrozumieniem :>

Nie mam łysej pały jak ty więc nie nazywaj mnie swoim imieniem i to wy mundurowe ścierwo nie pracujecie tylko krew ludziom pijecie a że was w mundur ubrali nie znaczy że nie widać czym jesteście śmieciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Koleus niezalogowany
25 października 2022r. o 19:58
~~Różowoczerwony Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowoczerwony Kokornak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a): Biedni kryzys taki ludzie nie mają za co sobie ugotować ale kasa na kyrestwo jest

Chyba makowin (ugotować) ten co pracuje to zawsze coś ma :> I dobrze, niech się wreszcie wezmą i zrobią porządek z patologią , bo niedługo to wszystko zacznie nam z domów znikać. Fakt , taka bieda, że na narkotyki nie starcza i chlanie, to muszą kraść :( :> :>
Ojej tylko że może nie zauważyłeś że największą mafię narkotykową prowadzą gliniarze największą mafię stręczycielstwa pilnują gliniarze i złodzieji ale teraz małpują odzyskiwanie zaufania "zamykając" złodzieji :-) puknij się w łep naiwniaku
A ty walnij barana capie :> Ja nie mam takiej styczności i rozpoznania wśród mafii i ich ochroniarzy, ale z tego co widzę to ty obracasz się w tych kręgach .

A ty próbujesz wprowadzic zagraniczny towar co na to komendant przecież macie swoich producentów. W huja z mundurami i laptopami to sobie z plebsem naiwnym grajcie i im kit wciskajcie żeby się tym podniecali powinniście sobie jakieś logo jeszcze i szarfę założyć a ta blondi zrobić w tubylczej klinice cycki i usta to dopiero będzie promocja jednostki. Idz powycinać i porysować z przeczkakami dziwny czlowiek ie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Kokornak niezalogowany
25 października 2022r. o 20:04
~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a):
Nie mam łysej pały jak ty więc nie nazywaj mnie swoim imieniem i to wy mundurowe ścierwo nie pracujecie tylko krew ludziom pijecie a że was w mundur ubrali nie znaczy że nie widać czym jesteście śmieciu

Ty wcale nie masz pały, dawno ci uschła z brudu, śmierdzielu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Koleus niezalogowany
25 października 2022r. o 20:07
I jeszcze Białowąs tam o kobieta lekkich obyczajow no to Hera z Niemiec będzie we Bolesławcu no kuźwa czy może deal też jest do Niemiec ty specjalistów.powinienes w Interpolu robić

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Kokornak niezalogowany
25 października 2022r. o 20:07
~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a):

A ty próbujesz wprowadzic zagraniczny towar co na to komendant przecież macie swoich producentów. W huja z Idz powycinać i porysować z przeczkakami dziwny czlowiek ie Zastosowana autokorekta

Z chęcią porysuję z tymi "przeczkakami" , w tym czasie co ty będziesz odpoczywał w psychiatryku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Koleus niezalogowany
25 października 2022r. o 20:08
~~Różowoczerwony Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a):
Nie mam łysej pały jak ty więc nie nazywaj mnie swoim imieniem i to wy mundurowe ścierwo nie pracujecie tylko krew ludziom pijecie a że was w mundur ubrali nie znaczy że nie widać czym jesteście śmieciu

Ty wcale nie masz pały, dawno ci uschła z brudu, śmierdzielu :D

No nie mam. Za to ty nisusz swoją zamiast głowy. Czy twój tatuś to ten stary koleś który koło Pksu z wywalonym fiutkiem chodził musiał być bardzo szczęśliwy kiedy urodził mu się taki synek który miał członka zamiast głowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Koleus niezalogowany
25 października 2022r. o 20:11
~~Różowoczerwony Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Koleus napisał(a):

A ty próbujesz wprowadzic zagraniczny towar co na to komendant przecież macie swoich producentów. W huja z Idz powycinać i porysować z przeczkakami dziwny czlowiek ie Zastosowana autokorekta

Z chęcią porysuję z tymi "przeczkakami" , w tym czasie co ty będziesz odpoczywał w psychiatryku :D

No tak cóż ja mogę. Teraz takie czasy nastały kiedy ludzi którzy PRAWDE mówią zamyka się na psychiatryku straszy się i wrabia. Wyglądasz jak przeczkolak i oczywiście na kretki komendantowi zabrakło ale chyba kreske wam postawił -:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.