Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złóż wniosek, żeby mieć tani prąd!
~~Tadeusz niezalogowany
19 listopada 2022r. o 6:43
Mam pytanie co z iloscia zużycia kw jak mieszka w domu dwie rodziny i korzysta z jednego licznika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Pelargonia niezalogowany
19 listopada 2022r. o 8:08
Pytanie głupie że aż głupie'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Mina niezalogowany
19 listopada 2022r. o 10:48
~~Tadeusz napisał(a): Mam pytanie co z iloscia zużycia kw jak mieszka w domu dwie rodziny i korzysta z jednego licznika

Nie ważne ile osób mieszka czy ile jest rodzin , ilość zużycia energii na dany licznik się liczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Wiekuistka niezalogowany
19 listopada 2022r. o 11:27
~~Tadeusz napisał(a): Mam pytanie co z iloscia zużycia kw jak mieszka w domu dwie rodziny i korzysta z jednego licznika

~~Tadeusz napisał(a): Mam pytanie co z iloscia zużycia kw jak mieszka w domu dwie rodziny i korzysta z jednego licznika

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Wiesiołek niezalogowany
19 listopada 2022r. o 11:43
Nie wiem czy zauważyliście na waszych kredytach ja na moim tak nie tylko raty podwyższyli oni literalnie okradają klientów powiedzmy że włącznie z kosztami Twój kredyt oszacowano na 30tys złotych rata miała wynosić 500zl (300zl kredyt 200zl koszt kredytu) teraz co miesiąc po odliczeniu raty kredyt powinien się zmniejszyć o te 500zl czyli kredyt plus koszt. Tymczasem PKO odliczy ci tylko te 300zl. Dlaczego skoro do spłaty na umowie masz oszacowany kredyt i ten koszt włącznie a na ratę składa się kredyt i koszt.
Rozumiecie. Nikt się nie zapyta nikt nie sprzeciwi. Ostatnim razem nawet zauważyłam że potrafią najpierw zminieszyc kredyt o ratę ale po tygodniu o tą ratę zwiększyc dwa razy ich na tym złapałam zrobili korektę sprawy nie wyjaśnili. Pko okrada klientów ! To nie są legalne praktyki. Naturalnie w Polsce nawet zgłaszając ta kradzież bo to jest kradzież nikt nic nie zrobi bo my jesteśmy niewolnikami we własnym kraju i mogą nam wszystko zrobić. Nawet mówić że bank może okradać klientów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Głąbigroszek niezalogowany
19 listopada 2022r. o 15:22
GŁUPIE DECYZJE GŁUPICH POLITYKÓW

https://www.cda.pl/video/1246515664
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Jeżówka niezalogowany
19 listopada 2022r. o 19:01
Jeżeli zamrażają ceny to po co jeszcze jakieś podania. Nie mogą poprostu zamrozić wszystkim . Nie no trzeba zrobić podania bo może ktoś zapomni złożyć wniosek i ciach dowalimy mu cenami bo to chyba jakiś oszust że nie złożył podania !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Szarłat niezalogowany
19 listopada 2022r. o 19:28
~~Tadeusz napisał(a): Mam pytanie co z iloscia zużycia kw jak mieszka w domu dwie rodziny i korzysta z jednego licznika

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.