Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali, choć nie mogli
~~Żółtobrązowa Serduszka niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 8:58
Uważam że przed testowaniem kierowcy policjant powinien przetestować siebie. Na marginesie jak często testuje cię policjantów na narkotyki i alkohol ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Serduszka niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 8:58
Zacznijcie od siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sośnica niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 10:00
~~Żółtobrązowa Serduszka napisał(a): Uważam że przed testowaniem kierowcy policjant powinien przetestować siebie. Na marginesie jak często testuje cię policjantów na narkotyki i alkohol ?

To jest trochę prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konfident niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 10:09
~~Żółtobrązowa Serduszka napisał(a): Uważam że przed testowaniem kierowcy policjant powinien przetestować siebie. Na marginesie jak często testuje cię policjantów na narkotyki i alkohol ?


A może ciebie też należy przetestować ? Takich trzeba wsadzać za kratki to są degeneraci i nigdy taki człowiek się nie zmieni . Chyba że na cfela w więzieniu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Czarny niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 10:22
~~Konfident napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowa Serduszka napisał(a): Uważam że przed testowaniem kierowcy policjant powinien przetestować siebie. Na marginesie jak często testuje cię policjantów na narkotyki i alkohol ?


A może ciebie też należy przetestować ? Takich trzeba wsadzać za kratki to są degeneraci i nigdy taki człowiek się nie zmieni . Chyba że na cfela w więzieniu .

Zgoda. Dkatego należy przetestować policjantów żeby nie było fabrykowanych dokumentów akt wrabiania ludzi korupcji i wpisywania nieprawdziwych informacji do dokumentów na podkładkę dla sędzi która im to legalizuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Renia niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 13:22
Dajcie im jeszcze 2 tysiące plus , tak działa państwo i wymiar sprawiedliwości , za pół roku będzie to samo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ trzeźwo myślący niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 13:47
a dlaczego by nie?...ja bym poszedł dalej i mam daleko w tyle że wielu z was zaraz tu zacznie swoją ''jazdę'' ....;D

ja to widzę tak...
łapią delikwenta z zakazem którego wcześniej złapano i zakaz ''olewa'' więc sądy są nieskuteczne...
a więc pała ,pała i i kolejny wniosek do sądu...
łapią takiego trzeci raz więc...pała,pała pała i wniosek ...
czwarty raz to pała ,pała pała ,pała ...
i tak do skutku....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Mieczyk niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 16:18
~~ trzeźwo myślący napisał(a): a dlaczego by nie?...ja bym poszedł dalej i mam daleko w tyle że wielu z was zaraz tu zacznie swoją ''jazdę'' ....;D

ja to widzę tak...
łapią delikwenta z zakazem którego wcześniej złapano i zakaz ''olewa'' więc sądy są nieskuteczne...
a więc pała ,pała i i kolejny wniosek do sądu...
łapią takiego trzeci raz więc...pała,pała pała i wniosek ...
czwarty raz to pała ,pała pała ,pała ...
i tak do skutku....;D

Wiesz wtedy ty będziesz chodził bardzo posiniaczony bo oni lubią bandytów ale tacy jak ty im nie po nosie. Kiedyś jechałam z ojcem małych jako małe dziecko - pasy wtedy niby nie obowiązkowe żadnych siodełek ipd. Ale siedziałam obok więc zatrzymała nas policja koło silosów w szczytnicy i ponieważ nie miałam pasów zapiętych zaprosili mojego ojca obok swojego samochodu i przyladowali mu mandat i złamali żebro przy mnie. Oczywiście zawsze tak nie robili ale on poszedł po matce z wyglądu więc politycznie bydłu nie odpowiadał. Nigdy cię nie zapomnę choćbyś włosy przefarbował i komendantem został świnio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza