Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrola CBA w szpitalu?
~~Brązowoszara Czubatka niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 8:16
A na kogo ma ich wymienić? Piszesz się na etat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Mydlnica niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 10:10
~~Brązowoszara Czubatka napisał(a): A na kogo ma ich wymienić? Piszesz się na etat?

Na weterynarzy. Myślę, że lepiej by leczyli i diagnozowali. Jak można zrobić komuś wszystkie możliwe badania i wyciąć woreczek robaczkowy, gdzie prawdziwym źródłem był rak jelita grubego? W innych miastach nawet nie uznają wyników z Bolesławca - to mówi już samo przez siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Skalnica niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 10:17
~~Wychowana Zosia napisał(a): Pozdrowienia dla Pani Alicji, która bada słuch. Jest niesamowita :-), mój 5-cio letni synek położył zaświadczenie na lodówce w gabinecie, na co Pani Alicja: "Proszę zabrać swoje rzeczy z mojej lodówki, nie życzę sobie" :-)

A może by tak dziecko najpierw wychować, tłumaczyć co wolno a czego nie a później wystawiać opinie bo gabinet zabiegowy to nie plac zabaw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Pustynnik niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 10:25
~~Żółtawa Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wychowana Zosia napisał(a): Pozdrowienia dla Pani Alicji, która bada słuch. Jest niesamowita :-), mój 5-cio letni synek położył zaświadczenie na lodówce w gabinecie, na co Pani Alicja: "Proszę zabrać swoje rzeczy z mojej lodówki, nie życzę sobie" :-)

A może by tak dziecko najpierw wychować, tłumaczyć co wolno a czego nie a później wystawiać opinie bo gabinet zabiegowy to nie plac zabaw

Ale jeżeli jest mały pacjent to moze powinno się reagować adekwatnie do wieku pacjenta?? Starczy głuszy mówić głośno i wyraźnie... maly nie letni milo wytłumaczyć... mam 3 latka w domu i wiem ze jak mu się wytlumaczy to zrozumie i zrobi co się mówi... a nie opryskliwie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Skalnica niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 10:37
~~Ciemnopopielaty Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawa Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wychowana Zosia napisał(a): Pozdrowienia dla Pani Alicji, która bada słuch. Jest niesamowita :-), mój 5-cio letni synek położył zaświadczenie na lodówce w gabinecie, na co Pani Alicja: "Proszę zabrać swoje rzeczy z mojej lodówki, nie życzę sobie" :-)

A może by tak dziecko najpierw wychować, tłumaczyć co wolno a czego nie a później wystawiać opinie bo gabinet zabiegowy to nie plac zabaw
Ale jeżeli jest mały pacjent to moze powinno się reagować adekwatnie do wieku pacjenta?? Starczy głuszy mówić głośno i wyraźnie... maly nie letni milo wytłumaczyć... mam 3 latka w domu i wiem ze jak mu się wytlumaczy to zrozumie i zrobi co się mówi... a nie opryskliwie...

~~Ciemnopopielaty Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawa Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wychowana Zosia napisał(a): Pozdrowienia dla Pani Alicji, która bada słuch. Jest niesamowita :-), mój 5-cio letni synek położył zaświadczenie na lodówce w gabinecie, na co Pani Alicja: "Proszę zabrać swoje rzeczy z mojej lodówki, nie życzę sobie" :-)

A może by tak dziecko najpierw wychować, tłumaczyć co wolno a czego nie a później wystawiać opinie bo gabinet zabiegowy to nie plac zabaw
Ale jeżeli jest mały pacjent to moze powinno się reagować adekwatnie do wieku pacjenta?? Starczy głuszy mówić głośno i wyraźnie... maly nie letni milo wytłumaczyć... mam 3 latka w domu i wiem ze jak mu się wytlumaczy to zrozumie i zrobi co się mówi... a nie opryskliwie...

Zależy jak kto interpretuje bo stanowczy głos nie oznacza że opryskliwie.
A dziecko 5 letnie to duże dziecko i powinno być już wychowane przez swoją mamuse
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 11:38
~~Brzoskwiniowa Mydlnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowoszara Czubatka napisał(a): A na kogo ma ich wymienić? Piszesz się na etat?

Na weterynarzy. Myślę, że lepiej by leczyli i diagnozowali. Jak można zrobić komuś wszystkie możliwe badania i wyciąć woreczek robaczkowy, gdzie prawdziwym źródłem był rak jelita grubego? W innych miastach nawet nie uznają wyników z Bolesławca - to mówi już samo przez siebie.


Na weterynarzy?
coś jest na rzeczy, w końcu mamy "Lecznice dla zwierząt", a dla ludzi...
"Przychodnie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkil niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 13:02
Wszystkie opryskliwe baby trzymają się swoich stołków!!! I jak młodzi mają szansę? .... Nie mają takiej możliwości...i dlatego uciekają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefonopoulus niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 13:06
To takie polskie i zaściankowe wszędzie lepiej u nas słabo. Ludzie kiedy zrozumiecie że jak ktoś ma pomysł i pierwsze sukcesy (choćby neurologia, chirurgia i inne) to należy wspierać u kibicować. Nie oceniam ludzi po gorszych dniach tylko całościowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego