Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Festyn militarny w Dobrej, komandosi wczoraj i dziś - WIDEO
~~Orzechowa Scewola niezalogowany
3 września 2023r. o 22:20
~~Robert napisał(a): Ta na pierwszym zdjęciu to widać tylko grochówkę wcinać.Nie było jakiejś ładniejszej kobiety?

Pewnie były, ale głupszego barana niż Ty trudno znaleźć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Gęsiówka niezalogowany
3 września 2023r. o 22:29
~~Wiater napisał(a): Byłem służyłem pod dowudcem jeszcze wtedy porucznika drumowicz na moje kompani a dziś generała Pozdrawiam kadrę i chłopaków 5 ksk 95 rok było ciężko ale wtedy nie było bata na nas

Widać - mądrych tam nie potrzebowali!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przykre niezalogowany
4 września 2023r. o 7:31
Ta pani potrzebuje pomocy... . Otyłość kliniczna, nie grochówka tylko post przerywany 18/6h i 3 litry wody dziennie. Spacery, rower i basen... . Rozpatrzyć ośrodek odchudzają z ścisła dietą, ćwiczeniami i transferem wiedzy o krzywdzie jaka sobie wyrządza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Weteran niezalogowany
4 września 2023r. o 12:22
Na tak spasionyvh komandosów to ja jeszcze nie widziałem ,to jest jakieś nieporozumienia , byłem w wojsku różne rzeczy widziałem ale nie takie pomyłki za LWP to było nie do pomyślenia . Cała chwała , legenda sukcesy to były za PRL jakie odniosły jednostki specjalne na głębokim rozpoznaniu teraz to zabawa w Indian i barwne festyny dla gawiedzi . Szkoda kasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jw 2626 niezalogowany
4 września 2023r. o 21:47
Jestem ciekawy ilu tzw. współczesnych komandosów wytrzymałoby chociaż pół roku służby w Ludowym Wojsku Polskim w dowolnym okresie jego istnienia? Dzisiejsze wojsko polskie to dla mnie zabawa w harcerstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Puszkinia niezalogowany
5 września 2023r. o 19:44
To jest jakieś nieporozumienie a nie wojsko. Komandosi na tych zdjęciach to jakaś porażka. Osobiście byłem w tej formacji za czasów PRL to dopiero była jazda bez trzymanki a teraz to zwykła zabawa dla pseudo fascynatów wszelakiej maści militariów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Romuś niezalogowany
7 września 2023r. o 6:58
Zdzichu z Asnyka to takiego komandosa lewą ręką załatwia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima