Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biuro paszportowe będzie otwarte, ale dopiero po wyborach
~~Yaga niezalogowany
24 marca 2024r. o 5:53
Prawda , nawał pracy he he ale z drugiej strony Wojewoda coś kręci , coś chce w zamian to tak nie działa że My chcemy i mamy . To jest polityka , trzeba tam Strażnika Texasu wysłać zaraz będzie podpis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Chaber niezalogowany
24 marca 2024r. o 12:55
Konkretnie kiedy będzie otwarte? Bo nie wiem czy czekać, czy umawiać się w innym biurze paszportowym, żeby zdążyć przed wakacjami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~True niezalogowany
24 marca 2024r. o 21:56
~~Kirowy Chaber napisał(a): Konkretnie kiedy będzie otwarte? Bo nie wiem czy czekać, czy umawiać się w innym biurze paszportowym, żeby zdążyć przed wakacjami.


Dla spokojnej głowy lepiej nie czekaj i działaj własną drogą, bo ten czas kłamstwa i oszustwa wyborczo obietnicowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AB niezalogowany
25 marca 2024r. o 0:23
To zwykłe chamstwo aby tak traktować ludzi. Żadnego nawału pracy nie ma i nie było. Podpisanie dokumentu to jest po prostu chwila moment. Może to zrobić w każdej chwili i wszędzie ! Weź pan to wreszcie podpisz natychmiast !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Cykoria niezalogowany
25 marca 2024r. o 23:15
~~Ciemnoturkusowa Tawułka napisał(a): Brawo wojewoda bo nie da robić z tego przedwyborczej szopki lokalnej władzy.



Brawo wojewoda, zrobił na złość mieszkańcom Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anka niezalogowany
26 marca 2024r. o 4:51
Umówiłam się przez neta na złożenie wniosku we Wro - konkretny dzień i godzina.
Za 3 tygodnie paszport był już do obioru - znów umówiłam się wcześniej przez neta na wizytę na konkretny dzień i godzinę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.