Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 17:10
czepialska napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): W Europie oszukują nie polecam nie ma sensu się pisać do nich będziecie żałować


Wesele w Europie miałam. W zeszłym roku. Jedzenie przepyszne. Kelnerki ciągle na sali- dyskretnie. Nic nie zabrakło- jedzenie musiałam rozdawać lub mrozić. Duzo ludzi mi sie wykruszyło z gości i było ok. 40 osób- na dużej sali! Panie tak zorganizowały stoły, że żadnej pustki nie było. Trzeba po prostu sie z nimi dogadywać poważnie. Pytac o wszystko, wszystko dogadać i podpisywac aneksy. Nie będzie niespodzianek. Jesli ktoś pisze że oszukują- to guzik wie.
[img=1426080148_xkrnvbt.jpg]


... ta butelka z colą na stole to już majstersztyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hm niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:26
a gdzie miał być:-)? Pod stołem czy w karafkach :-)? To zdjęcie prywatne nie z katalogu:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hm niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:27
a gdzie miał być:-)? Pod stołem czy w karafkach :-)? To zdjęcie prywatne nie z katalogu:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 marca 2015r. o 20:08
ja zaręczany zaplanowałem na maj :D wesela nie będzie ;( czyli lokal zbędny [img=1426792083_0pqr8er.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młoda panna niezalogowany
25 marca 2015r. o 11:43
Hey, po zapoznaniu się z menu jakie proponuje Oleńka jestem lekko zszokowana tym co się ludziom proponuje w Bolesławcu. Na prawdę nie wiem, kto by się zdecydował na takie menu, a dokładniej jego ilości, mianowicie dania na ciepło: krokiet 1 szt na osobe, 1/2 z ćwierci!? kurczaka na osobe, pieczarka faszerowana 1 szt. Do tego z przystawek proponują 1 galaretke, i z reszty ze stołu wychodzi po pół porcji na osobę.
Ja wiem, że oczywiście menu można zmieniać i tak dalej... ale bez przesady - standardowa oferta powinna być standardowa - czyli normalna i do przyjęcia. Może ktoś powie że jest to super świetne menu. Jednak na ok 8-9 godzinne wesele (jak nie lepiej) 2 porcje sałatki na os, 1 galaretka, 100gr boczku i plaster schabu to moim zdaniem za mało. Dania gorące wymienione wyżej... . Cena mw 200zł za osobę? Gdyby chciało się to menu zmieniać, aby było więcej jedzenia, to cena zrobiła by sie jak za wesele w zamku – jak nie lepiej.
Z tego co jest napisane na tym forum, to mało która sala funkcjonuje u nas w Bcu na „ poziomie".
Na ostatnim weselu jakim byłam, znajomi mieli do wyboru w swojej okolicy jakieś 3 sale weselne, ale nie zastanawiali się długo na którą się zdecydować bo każda trzymała poziom. A u nas? Dziwie się, jak sie trzymają te sale które zamiast dbać o klienta i poziom swoich usług, liczą najwyraźniej tylko kase. No i jakim cudem ktoś decyduje sie na takie menu? Jeszcze do tego taka cena za 2 sałatki i krokiet(uogólniając w moim odczuciu tak to wygląda)... Porażka, dziwie sie że ktoś sie decyduje na takie miejsca i że jeszcze takie sale nie splajtowały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2015r. o 12:55
A ja proponuję by się zastanowić nad wynajęciem domu ludowego lub sali ludowej Do tego wynająć kucharki i kelnerki Mysle, ze taniej i możliwości szerokie jeśli chodzi o Menu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~::: niezalogowany
25 marca 2015r. o 14:58
~młoda panna napisał(a): Hey, po zapoznaniu się z menu jakie proponuje Oleńka jestem lekko zszokowana tym co się ludziom proponuje w Bolesławcu. Na prawdę nie wiem, kto by się zdecydował na takie menu, a dokładniej jego ilości, mianowicie dania na ciepło: krokiet 1 szt na osobe, 1/2 z ćwierci!? kurczaka na osobe, pieczarka faszerowana 1 szt. Do tego z przystawek proponują 1 galaretke, i z reszty ze stołu wychodzi po pół porcji na osobę.
Ja wiem, że oczywiście menu można zmieniać i tak dalej... ale bez przesady - standardowa oferta powinna być standardowa - czyli normalna i do przyjęcia. Może ktoś powie że jest to super świetne menu. Jednak na ok 8-9 godzinne wesele (jak nie lepiej) 2 porcje sałatki na os, 1 galaretka, 100gr boczku i plaster schabu to moim zdaniem za mało. Dania gorące wymienione wyżej... . Cena mw 200zł za osobę? Gdyby chciało się to menu zmieniać, aby było więcej jedzenia, to cena zrobiła by sie jak za wesele w zamku – jak nie lepiej.
Z tego co jest napisane na tym forum, to mało która sala funkcjonuje u nas w Bcu na „ poziomie".
Na ostatnim weselu jakim byłam, znajomi mieli do wyboru w swojej okolicy jakieś 3 sale weselne, ale nie zastanawiali się długo na którą się zdecydować bo każda trzymała poziom. A u nas? Dziwie się, jak sie trzymają te sale które zamiast dbać o klienta i poziom swoich usług, liczą najwyraźniej tylko kase. No i jakim cudem ktoś decyduje sie na takie menu? Jeszcze do tego taka cena za 2 sałatki i krokiet(uogólniając w moim odczuciu tak to wygląda)... Porażka, dziwie sie że ktoś sie decyduje na takie miejsca i że jeszcze takie sale nie splajtowały.



Oj jak czytam takie głupoty to aż głowa boli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIŚKA niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 19:03
WITAM, A CO SĄDZICIE O DĄBRÓWCE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza