Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~q niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 20:05
DABROWKA
WITAM ,JA MIALAM 3LATA TEMU W CZERWCU.Z WYSTROJU BYLAM ZADOWOLONA:) Z JEDZENIA GOSCIE BYLI ZADOWOLENI Z TEGO CO PYTALAM.Z ILOSCIA POWIEM ZE TROSZECZKE MI ZOSTALO ALE TO CHYBA DLATEGO ZE 4 PARY NIE PRZYSZLY A BYLO ZA NIE ZAPLACONE.(MOZNA BYLO SOBIE JESZCZE ZROBIC DO TEGO TAKI WIEJSKI STOL Z WENDLINAMI ITD.-NIE WIEM JAK JEST TERAZ).CO DO SZEFOWEJ NIE NARZEKAM.KELNERKI TAKIE SOBIE MIALAM KILKA ZASTRZEZEN ,ALE MOZE SIE ZMIENILY:) JAK CHCESZ COS WIECEJ WIEDZIEC TO SLUZE:)
NIE BYLO ZLE A TEZ SIE NASLUCHALAM.WSZEDZIE TRZEBA NA COS UWAZAC.

PS:I JEDNA OSOBA ZAUFANA POWINNA TAM PILNOWAC NP.JEDZENIA CZY WSZYSTKO NP JEST WYDAWANE:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2015r. o 0:26
Zgadzam sie z toba trzeba po prostu wiedziec co sie chce . Ja też mislam wesele w europie i jestem bardzo zadowolona jedzenie pyszna i duzo;) @a obsluga nie samowita zadko sie spotyka takich ludzi co kochaja to co robia .i nie jest tak jak mowia ze nie mozna sie z nimi tam dogadac szefowa super babka i jeszcze ta pani co szykuje sale ( i obsluguje)niesamowite jak moze sprawic by to by najwspanialsz dzien w zyciu . Wiec polecam jak wesele to tylko w Europie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sharon niezalogowany
11 maja 2015r. o 12:33
Co sądzicie o sali weselnej w Rakowicach (Laguna)? Godna polecenia? I jaki koszt za osobę? Planujemy jednodniowe wesele dla około 70 osób i tak właśnie szukamy sali gdzieś w pobliżu Bolesławca, która nie była by za droga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
14 maja 2015r. o 11:25
TYLKO sala bankietowa ROMANTICA w Bielance!!!

Byłam tam ostatnio, coś pięknego! Idealne jest wszystko i pod każdym względem, a tak się składa, że bardzo często bywamy na tego typu imprezach więc doskonale wiem co piszę! Sam obiekt, o jedzeniu i jego ilości nawet nie wspominam, bo jest problem z układaniem, a z dokładką nie ma najmniejszego problemu i czasami trochę wkurza jak kelnerzy, którzy nie wiem skąd się wzięli, ale czegoś takiego nie spotkałam, aby tak dbali, ich prezencja i ten uśmiech... Nie spotkałam sali w naszych okolicach na takim wysokim poziomie!
Polecam wszystkim poszukującym innowacyjności i perfekcji!
Piękny "amerykański" styl...

https://www.facebook.com/RomanticaSalaBankietowawBielance/photos_stream?ref=page_internal

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 1:11
Planuję zrobić wesele w Galerii w Bolesławcu. 5 lat temu też tam robiłam wesele. Było okej. A jak jest teraz? Bardzo, bardzo proszę o opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 9:07
~ napisał(a):
~weselnik napisał(a): Garden - nie polecam, ze względu na jedzenie. Owszem sala ładna, ogród ładny, sympatyczna obsługa. Jedzie dobre ale tak mało, że każdemu jest głupio coś wsiąść, bo już dla nikogo więcej przy stole nie zostanie.
I jeszcze klima - paranoja;/
. To dobrze ze glupio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eli niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 9:18
~renia napisał(a): Planuję zrobić wesele w Galerii w Bolesławcu. 5 lat temu też tam robiłam wesele. Było okej. A jak jest teraz? Bardzo, bardzo proszę o opinie.


Byłam na weselu w Gardenie w miniony weekend, piękna sala, cudowne wesele, jedzenie bardzo smaczne , i co najważniejsze dla mnie -miła obsługa :)
Polecam gorąco ten hotel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13414
#xp5010 nieaktywny
2 czerwca 2015r. o 15:13
Potwierdzam tez bylem w Sobote w Gardenie

Wszystko bez zarzutu ,jedzenie wystroj sali obsluga kelnerska ,sala na dole z fajnym klimatem polecam >dodatkowo gral bardzo fajny zespol z Jeleniej Gory
z super repertuarem (wesele polsko -niemieckie)


Dopisane 02.06.2015r. o godz. 15:13:

Potwierdzam tez bylem w Sobote w Gardenie

Wszystko bez zarzutu ,jedzenie wystroj sali obsluga kelnerska ,sala na dole z fajnym klimatem polecam >dodatkowo gral bardzo fajny zespol z Jeleniej Gory
z super repertuarem (wesele polsko -niemieckie)


Dopisane 02.06.2015r. o godz. 15:13:

Potwierdzam tez bylem w Sobote w Gardenie

Wszystko bez zarzutu ,jedzenie wystroj sali obsluga kelnerska ,sala na dole z fajnym klimatem polecam >dodatkowo gral bardzo fajny zespol z Jeleniej Gory
z super repertuarem (wesele polsko -niemieckie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.