Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Ciemnofioletowy Pomidor niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 14:47
Twoja głupota staje się już tutaj legendarna cielebryto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 czerwca 2019r. o 15:52
Taki "kubeł zimnej wody" w ten upalny dzień
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=R4nSdn94CU0&app=desktop#menu

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Ostrokrzew niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 16:35
pis jest absurdem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 czerwca 2019r. o 22:31
~~Platynowy Rannik napisał(a): HAHAHAHAHAHA!

młyny sprawiedliwości mielą powoli ....

II K 382/19

HAHAHAHAHAHAHAHA!


Zapraszałem Cię na piwo Głupia Papugo , ale jak wolisz przed niezawisłym sondem , to kajn problem , jak mawiają górale z Bawarii . Mówisz i masz :D

Co niezawisły sond w Twoim imieniu mi zarzuci ? Obrazę uczuć religijnych , czy zniesławienie Głupiej Papugi ? Przecież ja mówię tylko prawdę :D .

A Promień mojej Duszy , Istota której szukam , chemitrale na polskim niebie , pieniądz fiducjarny i system dwupartyjny , to fakty Głupia Papugo :)

Ale zapamiętam ... drugi karny trzysta osiemdziesiąt dwa łamane przez dziewiętnaście :D

Zapraszałem Cię na piwo , ale niech będzie , jak Ty chcesz . Ciekawym , czy młódka sendzina , prawniczka z fakultetem zrozumie co stare dziady gadają :D

Ale qurwa eksperyment ... nie mogę się doczekać :D

ps. Dzięki Ksawery za szerzenie wiedzy. Nie jestem antysemitą , ale pani Ewa Kurek
odwaliła kawał dobrej roboty buszując po życiorysach .

ps. dwa ... Ksawery :) Częściej ... wiedzę trzeba szerzyć , nie kamuflować :)

Dobranoc ... Wąsaczu , kocham Cię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Pęcherznica niezalogowany
1 lipca 2019r. o 15:14
Polacy , PISowski suweren to nie naroód to stany umysłu.
Polaka poznasz wszędzie, w najdalszym zakątku świata i to jeszcze zanim zdąży się odezwać.
Polak na plaży - wóda, browar, papieros, parawan i masa przekleństw
Polak w górach - sandały i skarpety albo buty na obcasie na szlakach, gdzie bez butów przynajmniej trekingowych nie powinno się wchodzić
Polak na zakupach - wrzaski, nawoływania pomiędzy regałami, przekleństwa (urwy itp), walka o miejsce na parkingu
Polak na drodze - przekraczanie dozwolonej prędkości, wciskanie się na siłę, zajeżdżanie drogi, wyprzedzanie w miejscach niebezpiecznych, romowa przez komórkę
Polak w samolocie - browar/wóda/wino jedno za drugim, a na koniec podróży wynoszą cielsko i składają w hali przylotów, gdzie musi być przebadane przez lekarza, wrzaski, przepychanie się, walka o miejsce w kolejce (mimo, że miejsca są przydzielone już wcześniej).
I tak można pisać i pisać.
Jednym słowem, czasami wstyd być Polakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Rannik niezalogowany
1 lipca 2019r. o 18:00
dobrze piszesz :)

a to?
ratownik na plaży prosi o odsunięcie kocyków i parawaników na odległość około dwóch metrów od linii brzegowej mówiąc że w razie konieczności ten pas jest potrzebny do szybkiego dojazdu quadem w rejon tonącego ...to moze ratować życie

wierz mi -zaobserwowałem JEDNO!!!!! mąłżeństwo które zareagowało na apel ratownika

a to ?

filary falochronu odgrodzone bojami za które nie wolno wpływać a prośba ratownika by zabrać z tego rejonu dzieciaki pozostaje bez odzewu ...

zjazd z S-3 na węźle z S-6 ...''korek''
wielu kierowców odsuwa się to na prawo to na lewo tworząc ''korytarz''
dla kogo?
dla kilku ''kierowców'' którzy chyba pomyśleli że to ekstra dla nich ...

''polaczkowość '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 lipca 2019r. o 19:25
~~Posiwiała Pęcherznica napisał(a): Polacy , PISowski suweren to nie naroód to stany umysłu.

....


Twoje życie to musi być koszmar. Współczuje. Mam nadzieję, że wyjechałeś od tych polaczków jak najdalej i nie uprzykrzają Ci oni spokojnego, kulturalnego życia. Mój boże... trochę się dziwię, że w ogóle chce Ci się posługiwać tym beznadziejnym językiem. Weź przełącz klawiaturę w tryb angielski, albo chociaż niemiecki. Zawsze to lepsze samopoczucie. No i dużo cienia polecam. Pij też dużo wody.
Pozdrawiam :)


Dopisane 01.07.2019r. o godz. 19:25:

kolega wyżej (Falco?) wakacje w Polsce spędzałeś?
i jak Ty wypoczywałeś wśród tej hołoty? Urlop powinien być przyjemnością, a nie karą :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
1 lipca 2019r. o 19:49
Wakacje ,coś tu nudno .[img=1562003352_7dcxyd8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza