Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ostra wymiana zdań
~rrr niezalogowany
29 września 2012r. o 22:46
Do kina lub na basen mozna chodzic w czasie wolnym. W sobote lub niedziele. Oczywiscie ze trzeba zaplacic. Za darmo boli gardlo. Bez kina lub basenu mozna zyc. Wystarczy pobiegac w lesie , to jest bezplatne lub poczytac w domu . Nie ma prawa nikt, absolutnie nikt powiedziec ze dyrektor szkoly musi wyslac mlodziez do kina lub na plywanie. Jesli buduje sobie dom to musze utrzymac wszystkie koszta z tym zwiazane . Jesli zbudowalam dom a nie stac mnie na utrzymanie go , to za swoje bledy musze sama zaplacic.
I tak Orka lub Kino niech sobie radza . Kto byl za budowa tych obiektow powinien za to odpowiadac i skrobac teraz grosik do grosika i martwic sie jak to utrzymac.Ludzka glupota nie zna granic. Poprostu mamy bardzo zla i niebezpieczna dla nas boleslawiecka polityke . Chcemy zmian i inteligentnych uczciwych radnych . PO PIERWSZE MIESZKANCY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7018
lazankowy
29 września 2012r. o 22:53
~rrr napisał(a): Jesli buduje sobie dom to musze utrzymac wszystkie koszta z tym zwiazane . Jesli zbudowalam dom a nie stac mnie na utrzymanie go , to za swoje bledy musze sama zaplacic.


Dom sobie budujesz podejmujac wlasna decyzje, kino i basen zbudowali za twoje pieniadze czy tego chcesz czy nie. Jesli nie rozumiesz roznicy to jest to bardzo przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 września 2012r. o 7:11
~komar napisał(a): nie ważne czy racjonalna wg. Jegomoscia.
I tak za darmo mam basen więc ci co płacą urzędowi podatki niech też mają za darmo .


Masz za darmo basen? Jak to?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nowoczesny prl niezalogowany
30 września 2012r. o 7:31
jegomosc napisał(a):
~komar napisał(a): nie ważne czy racjonalna wg. Jegomoscia.
I tak za darmo mam basen więc ci co płacą urzędowi podatki niech też mają za darmo .


Masz za darmo basen? Jak to?

a tak to...wystarczy być nauczycielem i walić fuchy po godzinach w powiecie....,a co gryzie w oczy.... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojciec pablita niezalogowany
30 września 2012r. o 7:41
~rrr napisał(a): Do kina lub na basen mozna chodzic w czasie wolnym. W sobote lub niedziele. Oczywiscie ze trzeba zaplacic. Za darmo boli gardlo. Bez kina lub basenu mozna zyc. Wystarczy pobiegac w lesie , to jest bezplatne lub poczytac w domu . Nie ma prawa nikt, absolutnie nikt powiedziec ze dyrektor szkoly musi wyslac mlodziez do kina lub na plywanie. Jesli buduje sobie dom to musze utrzymac wszystkie koszta z tym zwiazane . Jesli zbudowalam dom a nie stac mnie na utrzymanie go , to za swoje bledy musze sama zaplacic.
I tak Orka lub Kino niech sobie radza . Kto byl za budowa tych obiektow powinien za to odpowiadac i skrobac teraz grosik do grosika i martwic sie jak to utrzymac.Ludzka glupota nie zna granic. Poprostu mamy bardzo zla i niebezpieczna dla nas boleslawiecka polityke . Chcemy zmian i inteligentnych uczciwych radnych . PO PIERWSZE MIESZKANCY.

no czyli wy sponsorujcie basen orka ...,bo zaraz wam wyciągne z archiwum jak żeście jęczeli,skomleli za aquaparkiem.mało kupczyczki nie dostaliście.to samo się tyczy centrum handlowe,lodowisk,kina 3d itp.....przecież zaraz będzie wyli do księżyca że centrum za małe i nic tam nie ma.tradycyjnie jak zawsze.po pierwsze mieszkańcy ,a że mieszkańcy trochę melepetowaci ,to teraz płacą i płaczą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 września 2012r. o 7:43
~nowoczesny prl napisał(a):
jegomosc napisał(a):
~komar napisał(a): nie ważne czy racjonalna wg. Jegomoscia.
I tak za darmo mam basen więc ci co płacą urzędowi podatki niech też mają za darmo .


Masz za darmo basen? Jak to?

a tak to...wystarczy być nauczycielem i walić fuchy po godzinach w powiecie....,a co gryzie w oczy.... :D


Totalnie nie rozumiem o co ci chodzi... "walisz fuchy"? Znaczy sprzątasz na basenie po pracy?:)


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~komar niezalogowany
30 września 2012r. o 8:57
jegomość jak nam nick jego mówi to ucisniony pracownik starostwa (pan urzędnik) dotabiający na fuchach muzycznych .
I on się pyta JAK TO ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jegomosc niezalogowany
30 września 2012r. o 10:46
~komar napisał(a): jegomość jak nam nick jego mówi to ucisniony pracownik starostwa (pan urzędnik) dotabiający na fuchach muzycznych .
I on się pyta JAK TO ?


A komar, jak nam nick jego mówi to mały insekt, który brzęczy i wkurza:)

Nie jestem "panem urzędnikiem" już jakiś czas dla twojej wiadomości:)

I dalej mi nie powiedziałeś jakie to fuchy pozwalają ci za darmo z basenu korzystać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.