Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ostra wymiana zdań
~komar niezalogowany
30 września 2012r. o 12:45
jeGOsciu nie pisałem że mam jakąś fuche ,tylko że na basen chodzę za darmo i wszyscy którzy płacą chćby 1 zeta podatku też powinni chodzić za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7018
lazankowy
30 września 2012r. o 12:48
Gdyby za basen zaplacil prywatny inwestor to by nie bylo problemu. Ale zaplacili wszyscy a niewielu chodzi. Samych dyrekotorw ilu jest w orce? 2?3?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 września 2012r. o 15:03
~komar napisał(a): jeGOsciu nie pisałem że mam jakąś fuche ,tylko że na basen chodzę za darmo i wszyscy którzy płacą chćby 1 zeta podatku też powinni chodzić za darmo.


Szczerze wątpię, żebyś chodził na basen "za darmo". Co najwyżej ktoś (zakładam, że twój zakład pracy) za to płaci. Fajnie - gratuluję. Ale nie ma na świecie nic za darmo.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 września 2012r. o 16:01
Jak ci meszek na jajkach urośnie i będziesz miał odwagę się podpisać pod swoimi słowami to wróć i wtedy zawracaj mi głowę:)

I tak oto ważny temat zszedł na bzdury (czyli na mnie:) )

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CIEKAWY niezalogowany
1 października 2012r. o 10:58
panie Kwaśniewski, czy w szkolach powiatowych nauczyciele też zarabiają po 5 tyś zlotych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były uczeń i uczestnik niezalogowany
1 października 2012r. o 11:33
Popieram D. Kwaśniewskiego. I mówię to jako były uczeń, który uczestniczył przez jakiś czas w tym programie wyjść do kina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan mleko niezalogowany
1 października 2012r. o 12:13
Lubię Mleko bo ma fajny nick i avatar !
Mleko za krec jaszcze jesteś !!!! :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.