Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyklęta ulica?
~łysymakak niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 11:02
~ napisał(a):
~łysymakak napisał(a): ...CHWAŁA BOHATEROM , ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!!!!!!

Kpisz sobie pisząc chała, czy się pomyliłeś ??


nie zauważyłem , Sory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 11:14
jegomosc napisał(a):
Zgadzam się zdecydowanie, że fajnie byłoby tworzyć ulice nawiązujące ....

Miejmy coś swojego, swoje własne pomysły na to - to buduje lokalną indywidualność.


w bc nie brakuje ulic nawiazujacych do lokalnej historii.

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 12:18
~ napisał(a): Mam takie pytanie: Dlaczego ci wszyscy, którzy byli dorośli przed 1989 rokiem i którzy dziś popierają "pomysł" Hetela, nie byli tacy odważni i nie narzucali ówczesnej władzy nazw ulic?


moge tobie odpowiedziec, po pierwsze jak sam piotrus napisal to nie jest jego pomysl tylko uzytkownika z tego portalu. jezeli chodzi od doroslych z przed 1989 roku to oni byli zajeci przeobrazeniem sie. przeobrazenie polegalao na tym aby zabezpieczyc sobie przyszlosc akceptujac i realizujac kazda maloznaczaca zachcianke tzw. motlochu. solidarnosc nie miala kadry kierowniczej wiec byla zmuszona zaopatrzyc sie mniej inteligentnymi czlonkami pzpr, ktorzy potrafili juz glosno krzyczec na kazdy temat. pzpr podzielono na nowe partie, ktore z kolei sie podzielily na jeszcze inne, aby nie wygladalo to podejrzanie, wciagnieto do tych patrii wskrzeszonych zydow, roznonarodosciowcow a nawet londynczykow. polityczne przeobrazenie - czlonkowie pzpr-u zabezpieczyli sobie przyszlosc.
przeobrazenie materialne - wladza z przed 1989 (partyjni, funkcjonariusze, urzednicy roznej masci przewodnicacy, dyrektorzy, kierownicy, szybko podzielili sie majatkiem panstwowym, czesc sobie przywlaszczyli czesc rozkradli, czesc sprzedali, czesc oddali a czesc polozyli na lopatki. dzisiaj mozna uslyszec, ze mamy demokracje a uczymy sie jej tak jak budowanie stadionow, autostrad lub latania dziur na drogach czyli na bledach.
nazwy ulic narzuca sie polakom, dlatego aby ukryc swoja przeszlosc i wzbic sie ponad polakow, wlasna glupota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9333
#Lukacs83 nieaktywny
4 grudnia 2012r. o 12:31
Piotr Hetel? Zapamiętam bardzo dokładnie.
Akurat tak przypadkowo członek SLD ma pretensje odnośnie nazewnictwa o nazwy nowych ulic.
Socjotechnika stosowana przez tego pana jest naprawdę nie zła.
Styl "jestem za a nawet przeciw" pokazuje o co chodzi w tej całej jego układance. Przecież nie mógł wyjść i powiedzieć "mnie się żołnierze wyklęci nie podobają i dlatego jestem przeciw". Więc trzeba było wytrzasnąć inny powód- gdyby jego nawoływanie odniosło skutek w głosowaniu- skutek taki sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 12:44
~Hubal napisał(a): Co ten ... Piotruś H. znowu piepszy od rzeczy.Zmoderowano 01.12.2012 godz.9:30 - powód: (Hegemon)



Bo to jest PIEPSZENIE a nie pieprzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 14:22

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inteligentny niezalogowany
6 lutego 2013r. o 18:36
ja nie widze nic złego w nazwie ulicy żołnierzy wykletych a ta cała afera i psioczenie,,, to tylko polityczne zagrywki, kim jest pan hetel ze mamy go sluchac i jego zdanie? dla mnie to żadna osobistość, zresztą jak większosc tej mizernej bandy z Bolesławca która osiąga stanowiska w tym miescie układami i przekrętami ... nie dziwie się ze młodzi wyjezdzaja za granice lub do wrocławia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 6:11
Powstaje film o dowódcy Mieczysławie Dziemieszkiewiczu ps. " Rój ". Wycofanie się TVP z produkcji o żołnierzach NSZ zaskutkowało ucięciem budżetu. Do ukończenia potrzeba 200 tysięcy złotych, dzięki solidarności ludzi udało się zebrać już ponad 185 tysięcy, brakuję jedynie 15 tysięcy do ukończenia filmu. pokażmy, że Polacy potrafia się zjednoczyć i robić dobry filmy historyczne. http://ratujmyroja.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.