Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital powiatowy odpowiada
~- niezalogowany
16 lutego 2013r. o 17:56
Działa,możesz się kłaść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 10:00
~były pacjent napisał(a): rzygać sie chce jak sie słyszy o powiatowym najgorsza "lecznica w polsce" pozytywy pisza jedynie pracownicy, przykład: dlaczego kobiety wola rodzic gdzie indziej??



Ja też rodziłam i rodzić będe tu w bolesławcu więc słaby przykład podałaś.Znam dziewczyny z innych miast które przyjeżdżają do nas rodzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czepliwy - złośliwy niezalogowany
17 lutego 2013r. o 11:08
Dziś rodzić można w chacie, w samolocie, policyjnym radiowozie, w restauracji po prostu wszędzie. Więc proszę nie wydziwiać z tymi porodówkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 13:41
~?! napisał(a): Stasik razem z dyrektorem tego pseudoszpitala powiatowego wygadują GŁUPOTY. Zero wiedzy, zero informacji. W szpitalu wojewódzkim jest także oddział rehabilitacji neurologicznej, gdzie trafiają pacjenci z oddziału neurologii, mają zapewnioną kompleksową opiekę, zarówno lekarską, jak i neuropsychologiczną. Jestem ciekawa, co może zapewnić szpital powiatowy, oprócz bałaganu i niechlujstwa oczywiście!!


realizację kontraktu.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 16:23
tak duźo może ma interne, oiom i w razie reanimacji akcja jest natychmiastowa a nie jak na neurologi gdzie nawet dzwonka przywoływacza nie ma ,no trzeba zobaczyć jak tam wygląda jakie są warunki jak za króla ćwieczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 7:55
~ napisał(a):
~były pacjent napisał(a): rzygać sie chce jak sie słyszy o powiatowym najgorsza "lecznica w polsce" pozytywy pisza jedynie pracownicy, przykład: dlaczego kobiety wola rodzic gdzie indziej??



Ja też rodziłam i rodzić będe tu w bolesławcu więc słaby przykład podałaś.Znam dziewczyny z innych miast które przyjeżdżają do nas rodzić


no jak to mówią "walnij w stół a nożyce...... pani pielegniarka z powiatówki sie odezwała?? żarty sobie robisz że ktoś z innych miast tu jedzie rodzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klemens niezalogowany
21 lutego 2013r. o 19:59
czy neurologia z 15 łóżkami w szpitalu powiatowym da radę jeśli w szpitalu wojewódzkim brakowało miejsc przy 30 kilku łóżkach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.