Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłusty czwartek
4553
#Margot2000 nieaktywny
8 lutego 2013r. o 11:03
Zbyt długie siedzenie przed komputerem też jest szkodliwe......więc....podziwiam za odwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
8 lutego 2013r. o 11:27
Łoj dejcie spokój ludziska! :D O pączka taki ambaras?! Gdyby paczek umiał mówić to by się dopiero usmiał! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:11
~ napisał(a):

Dziadkowie ciężko pracowali ,więc spalali te tłuszcze.a dzis nikt tak nie tyra ,a raz na rok tyle się na wcinac to własnie niebezpiecznie ,bo organizm nieprzyzwyczajony i nagła ogromna dawka tłuszczu i cukru do tego jest wielkim ciężarem,myślę ,że ci ludzie zawsze tak jedzą bo jednorazowo to by nie mogli ,trudno w to uwierzyć doprawdy ,że człowiek może mieć aż TAKIE zdrowie.A warzywka mam własne i nabiał i mięsko tez ,tak ,ze nie kupuję ,chleb piekę sama ,nie jem tych strasznych rzeczy i dlatego mnie przeraza i właściwie to zal mi ludzi a szczególnie dzieci ,ze tak niezdrowo jedzą.to tyle.:}


A skąd wiesz jak ja pracuję ? masz ta pewność , że nie tak jak oni ?
Babcia raczej nie należała do zbyt energicznych osób ;)
Z tym co piszesz to widzę , że popadasz w paranoję .
Moje dzieci też jedzą zdrową żywność, ale nie robię halo gdy zjedzą coś "niezdrowego".
Gorzej będzie z tymi co niby tacy ekologiczni, a czasami trafi się im zjeść coś nie takiego , wtedy faktycznie odczują skutki . Organizm musi się przyzwyczajać do wszystkiego, to coś w rodzaju hartowania .
Dlaczego rzadziej chorują dzieci te z biedniejszych rodzin , często żyjący w niezbyt czystym środowisku ? Bo uodparniają się na bakterie .
Co powiesz o powietrzu , które wdychasz ?
A może coś na temat kwaśnych deszczy , które padają na Twoją ekologiczną uprawę ?
A herbatkę pijesz ? ;) Chyba u nas raczej nie rosną herbaciane krzewy .
Zauważ , które dzieci chorują na gardło, te co są przyzwyczajona do zimnego i gazowanego , czy te "pilnowane" .
Uważam , że nie można dać się zwariować i żyć pod kloszem , bo jak masz zachorować to i tak zachorujesz . Sama pisałaś , że jak zjadłaś jednego pączka to źle się poczułaś, jak myślisz dlaczego ? Twój organizm nie jest przyzwyczajony i jak sytuacja się zmieni i będziesz musiała jeść to co inni , to polegniesz .
Trudno Ci uwierzyć , " że człowiek może mieć aż takie zdrowie " , to znaczy , ze z Twoim jest coś nie tak . A dlaczego ? Przecież odżywiasz się zdrowo .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:29
No cóz ? ja po prostu zawsze musze się jak to tylko możliwe ,zdrowo odżywiać ,bo gdybym tego nie robiła pewnie byłoby po mnie,taki już mam organizm.A co do herbat, pije mięte i rumianek z ogródka i wywar z suszonych owoców i sok z aroni ,bo herbaty nie mogę.Pozdrawiam i zyczę zawsze zdrowia takiego jak teraz.:}

Zmoderowano 09.02.2013 godz.17:24 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
8 lutego 2013r. o 19:42
A no widzisz, nie możesz i w tym sęk :)
Takiego zdrowia jak mam mi nie życz, bo jest pod psem i nie ma to nic wspólnego z odżywianiem. Nie wszystko kręci się wokół jedzenia, są sprawy od nas niezależne , na które nie mamy żadnego wpływu.
A ja Tobie życzę zdrowia lepszego niż masz teraz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 22:02
U tej ekologicznej to paranoja i na dodatek urojenia,czas przestać leczyć się samemu.Nawiedzona dnia siódmego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 22:11
~:) napisał(a): A no widzisz, nie możesz i w tym sęk :)
Takiego zdrowia jak mam mi nie życz, bo jest pod psem i nie ma to nic wspólnego z odżywianiem. Nie wszystko kręci się wokół jedzenia, są sprawy od nas niezależne , na które nie mamy żadnego wpływu.
A ja Tobie życzę zdrowia lepszego niż masz teraz :)


A moje niestety ma związek z odzywianiem jak najbardziej, i nie jestem nawiedzona,co i rusz trafiałam do szpitala ,lekarze mnie uswiadomili ,ze jedzeniem mozna sobie bardzo zaszkodzić nawet nieodwracalnie,do niektórych to nie dociera dopóki cos się nie zacznie dziać, jem w miare zdrowo i jest ok ,kazdemu radzę, a Tobie życzę równiez polepszenia zdrówka i pozdrawiam.:}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 22:19
Alleluja i do przodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.